• Detail firmy

Bemex boot, s.r.o.

Základní popis

Prodej lodí, člunů a příslušenství.

Adresa

Unhošťská 2752
272 01 Kladno - Kročehlavy

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25106597

Výrobky, činnosti

Lodě

- prodej lodí, člunů a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 697 579
Fax: +420 312 697 579
E-mail: office@bemexboot.cz
WWW: www.jachty-pronajem.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Bezecný - Jednatel

Další firmy v oboru

SAVEA spol. s r.o.

Jsme výrobce kovových a laminátových dílů pro značkové výrobce. Na zakázku vyrábíme sklolaminátové díly, svařované, montované konstrukce, nástavby, vnitřní a vnější obložení, kompletní karosérie, střechy, ovládací pulty pro tramvaje, vlaky, autobusy, užitková vozidla, rámy a kryty strojů, technologických zařízení a motorů. Svařujeme konstrukce větších celků, rozměrných regálů, palety, kontejnery.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

ARBRA s.r.o.

Specializujeme se na dlouhodobý pronájem lešení pro menší firmy a soukromníky. Kromě lešení půjčujeme pojízdné věže, bržděné přívěsy za osobní automobil, další stavební a zahradní mechanizaci. Zajistíme také dopravu a montáž lešení od subdodavatelů. Při půjčení minimálně 100 m2 lešení Vám půjčíme přívěs HAKI zdarma. Neváhejte nás kontaktovat pro podrobné informace. Těšíme se na spolupráci s Vámi.