Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Bech-Akku-Power baterie s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek akumulátorů, montážních svítilen a různých elektronických modulů. Provádíme odborné repase akumulátorů.

Výrobky, činnosti

Akumulátory
Zajišťujeme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů. Akumulátory nabízíme pro ruční nářadí, svítilny, nabíječky a mnoho dalšího.

Výroba nabíječek
Specializujeme se na výrobu nabíječek. Výrobu nabíječek zajišťujeme pro nabíjení kvalitních Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion akumulátorů.

Analyzátor A36
Nabízíme analyzátor A36. Analyzátor A36 slouží k testování a analyzování Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion a Pb-olověných akumulátorů.

Adaptéry pro nabíječky
Vyrábíme kvalitní adaptéry pro nabíječky. Adaptéry pro nabíječky - pro nabití a vybití (otestování) baterií, nabízíme AEG, MILWAUKEE, DEWALT, ELU, METABO, FEIN, MAKITA, PANASONIC a univerzální adapter LA-UNI-03.

Svítilny
Dodáváme svítilny pro provoz s nabíjitelnými akumulátory. Nabízíme ruční a stojanové svítilny pro všechny typy akumulátorů.

Mainskonektory
Věnujeme se vývoji, výrobě a prodeji manskonektorů. Mainskonektory slouží jako spínaný zdroj napětí a nahrazuje akumulátor tam, kde je možné připojení k elektrické síti.

Repase akumulátorů
Zabýváme se repasí akumulátorů. Při repasi akumulátorů měníme všechny články, původní ponecháváme jen obal.

Testery akumulátorů
Vyrábíme kvalitní testery akumulátorů. Z testerů akumulátorů nabízíme Analyzátor A36, který Vám dá přesné informace o testovaném akumulátoru.

Ochranné obvody
Specializujeme se na vývoj ochranných obvodů. Ochranné obvody vyrábíme pro akumulátory v té nejvyšší kvalitě.

Spínané zdroje
Zabýváme se vývojem a výrobou spínaných zdrojů. Spínané zdroje napětí, které vyrábíme jsou určeny pro pohon ručního akumulátorového nářadí s výkonem do 400 W.

Nabídky

Opravy a repase akumulátorů

Opravy a repase akumulátorů

Provádíme opravy a repase akumulátorů kompletně na zakázku. V rámci oprav a repasí akumulátorů měníme všechny články a rovněž můžeme zaručit jakoukoliv požadovanou kapacitu, a to pro každý akumulátor. K ...

Zobrazit detail nabídky

Zářivková svítilna pro aku

Zářivková svítilna pro aku

Zajišťujeme vysoce kvalitní zářivkové svítilny pro aku zařízení. Zářivkové svítilny jsou kompatibilní s mnoha modely baterií. Technické parametry: * 7.2 V- 14,4V * Zářivková svítilna 7 Watt * Světelný proud 400 ...

Zobrazit detail nabídky

Ruční a stojanové svítilny

Ruční a stojanové svítilny

Specializujeme se na výrobu a vývoj ručních a stojanových svítilen. Veškeré ruční a stojanové svítilny jsou kompatibilní s nabíjitelnými akumulátory. Ruční a stojanové svítilny lze využívat společně s většinou výrobců ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz