Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Bech-Akku-Power baterie s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek akumulátorů, montážních svítilen a různých elektronických modulů. Provádíme odborné repase akumulátorů.

Výrobky, činnosti

Akumulátory
Zajišťujeme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů. Akumulátory nabízíme pro ruční nářadí, svítilny, nabíječky a mnoho dalšího.

Výroba nabíječek
Specializujeme se na výrobu nabíječek. Výrobu nabíječek zajišťujeme pro nabíjení kvalitních Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion akumulátorů.

Analyzátor A36
Nabízíme analyzátor A36. Analyzátor A36 slouží k testování a analyzování Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion a Pb-olověných akumulátorů.

Adaptéry pro nabíječky
Vyrábíme kvalitní adaptéry pro nabíječky. Adaptéry pro nabíječky - pro nabití a vybití (otestování) baterií, nabízíme AEG, MILWAUKEE, DEWALT, ELU, METABO, FEIN, MAKITA, PANASONIC a univerzální adapter LA-UNI-03.

Svítilny
Dodáváme svítilny pro provoz s nabíjitelnými akumulátory. Nabízíme ruční a stojanové svítilny pro všechny typy akumulátorů.

Mainskonektory
Věnujeme se vývoji, výrobě a prodeji manskonektorů. Mainskonektory slouží jako spínaný zdroj napětí a nahrazuje akumulátor tam, kde je možné připojení k elektrické síti.

Repase akumulátorů
Zabýváme se repasí akumulátorů. Při repasi akumulátorů měníme všechny články, původní ponecháváme jen obal.

Testery akumulátorů
Vyrábíme kvalitní testery akumulátorů. Z testerů akumulátorů nabízíme Analyzátor A36, který Vám dá přesné informace o testovaném akumulátoru.

Ochranné obvody
Specializujeme se na vývoj ochranných obvodů. Ochranné obvody vyrábíme pro akumulátory v té nejvyšší kvalitě.

Spínané zdroje
Zabýváme se vývojem a výrobou spínaných zdrojů. Spínané zdroje napětí, které vyrábíme jsou určeny pro pohon ručního akumulátorového nářadí s výkonem do 400 W.

Nabídky

Výroba adaptérů pro akumulátory

Výroba adaptérů pro akumulátory

Zaměřujeme se na výrobu adaptérů pro akumulátory. Naše adaptéry jsou kompatibilní prakticky s každým akumulátorem. Nabízíme základní adaptéry pro akumulátory výrobců AEG, MILWAUKEE, DEWALT, ELU, METABO, FEIN, MAKITA či PANASONIC. ...

Zobrazit detail nabídky

Repase akumulátorů pro elektrokola

Repase akumulátorů pro elektrokola

Zaměřujeme se na repase akumulátorů pro elektrokola. Aku bloky osazujeme pouze kvalitními články výrobců Sanyo, Panasonic, LG či Samsung. V našem sortimentu naleznete nejrůznější varianty akumulátorů pro elektrokola. Pro více ...

Zobrazit detail nabídky

Akumulátory na míru

Akumulátory na míru

Nabízíme výrobu akumulátorů na míru dle Vašich požadavků. K dispozici máme různé velikosti článků s různou kapacitou. Články využíváme pouze od prověřených výrobců jako jsou SANYO, PANASONIC či SAMSUNG. Zašlete ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz