Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Arnošt Novák

Základní popis

Máme široký výběr dřevěných výrobků a polotovarů, které nejen prodáváme, ale i vyrábíme. Nabízíme podlahová prkna různých velikostí, terasová hladká prkna nebo dřevěné plotovky a spoustu dalších výrobků. Používáme jen zdravé a pevné dřevo od osvědčených dodavatelů, které zpracováváme moderním výrobním zařízením a při jehož výrobě dbáme na ochranu životního prostředí.

Výrobky, činnosti

Podlahy
Podlahová prkna děláme klasická i široká, až do 30 cm šíře a do 5 cm tloušťky, máte možnost kombinace až 3 šířek. Nabízíme i imitaci starých podlah do starších interiérů.

Modřínové venkovní obklady
Obklady roubených chalup a jiných venkovních stěn vyhotovujeme z modřínů, aby byly kvalitní a dlouho vydržely. Dřevěné fasády kolem chaty nebo domu dobře izolují a navíc jsou odvětrávané, takže se nemusíte bát, že by se pod nimi držela vlhkost.

Terasová hladká prkna
Pokud stavíte nebo opravujete terasu, je důležité, jaká prkna vyberete. Při použití nekvalitního nebo nesprávného materiálu může dřevo terasy začít tlít. U nás se bát nemusíte, rádi Vám s výběrem poradíme, abyste se mohli ze své terasy těšit dlouho.

Dřevěné plotovky
Plaňky na plot vyrábíme ze smrkového dřeva v různých velikostech, délkách a typech. U nás si vyberete ty pravé ohoblované plotovky pro Váš dům a zahradu.

Palubky
Nabízíme široký výběr palubek a podlahových palubek. Vyrábíme palubky z borovice, smrku a modřínu v různých velikostech a typech. Rádi Vám poradíme, který je pro Vás ten nejvhodnější.

Výroba dřevěných produktů
Prkna a profilové lišty, sušené truhlářské řezivo, palivové štípané dřevo nebo prkna na pergoly a spoustu dalších produktů Vám velice rádi vyrobíme na zakázku i ve větším objemu. Kontaktujte nás pro další informace.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz