Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ArkAdiA, s.r.o.

Základní popis

Naše reklamní agentura má bohaté zkušenosti v oboru a zabývá se především vytvořením eventů, originálními firemními dárky, organizací firemních výročí, grafikou, reklamní kampaní a wallmarketingem. Svými nápady míříme vysoko, mícháme ten nejsilnější komunikační mix, Vaši značku prezentujeme moderním a interaktivním způsobem. Pro veškeré informace nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás.

Výrobky, činnosti

Eventy
Specializujeme se na eventy, vytvoříme event Vaší společnosti s unikátní myšlenkou. Kontaktujte nás pro nezapomenutelný event dle Vašich přání.

Firemní dárky
Potřebujete originální firemní dárek pro Vaše zaměstnance či klienty? Obraťte se na nás pro firemní dárek dle Vámi zadaných kritérií.

Firemní výročí
Bude mít Vaše společnost významné firemní výročí, které byste rádi originálně oslavili? Zkonzultujeme s Vámi Vaše požadavky a vytvoříme událost firemního výročí na míru.

Kreativita a grafika
Míříme vysoko při vymýšlení nápadu a jsme kreativní. Zabýváme se grafikou, Vaše značka bude vidět a zaujme na první pohled. Navrhneme funkční a úspěšnou kreativitu a grafiku.

WallMarketing
WallMarketing je dokonalé spojení interiérového designu a graficky ztvárněných marketingových informací. Vaše firemní zdi mohou prodávat, informovat nebo komunikovat, proměníme je v další marketingový nástroj.

Reklamní kampaň
Tvoříme pro Vás úspěšné a funkční reklamní kampaně. Díky množství zkušeností a kreativitě, vhodně zvolenému konceptu a médiím a dobré reklamní strategii vytvoříme kvalitní reklamní kampaň.

Nabídky

Měníme obyčejné kanceláře na jedinečné

Měníme obyčejné kanceláře na jedinečné

Potřebují vaše firemní interiéry oživit, zútulnit, zpříjemnit? Nechte stěny vyprávět váš příběh, prezentujte na stěnách firemní hodnoty, oslovte klienty, motivujte zaměstnance, komunikujte netradičně. Navrhneme vám originální grafiku, texty a formu ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz