• Detail firmy

Arhom s.r.o.

Základní popis

Poradenství a školení v oblasti nákupu, outsourcingu nákupu, snižování nákladů a vyhledávání pracovníků.

Adresa

Varšavská 715/36
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24794112

Výrobky, činnosti

Poradenství a školení v oblasti nákupu.

Kontaktní údaje

E-mail: hovorka@efektivninakup.cz
WWW: www.efektivninakup.cz

Kontaktní osoba

Roman Hovorka - Jednatel

Mobil: +420 605 222 362
E-mail: hovorka@efektivninakup.cz
Další firmy v oboru

KOREJZOVA LEGAL v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

JUDr. Jiří Kovanda

Advokátní kancelář JK LEGAL poskytuje komplexní právní služby ve všech právních oborech sporné i nesporné agendy. Advokátní kancelář stojí na stabilních základech téměř dvacetileté odborné praxe, s důrazem na osobní přístup a vzájemnou důvěru.

SATTER CLEAN 2000 s.r.o.

Naše firma poskytuje zákazníkům komplexní podporu v oblasti čisticích a úklidových systémů. Zajišťujeme zejména prodej, půjčení a servis čisticí a úklidové techniky značky KÄRCHER. Kompletní sortiment včetně příslušenství. Vysokotlaké čističe, vysavače, parní čističe, mycí stroje, čističe koberců a také čisticí prostředky, autokosmetika, zahradní program. Těšíme se na spolupráci s Vámi.