Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Výrobky, činnosti

Moderní krby na klíč
Realizujeme moderní krby na klíč. Dovážíme moderní krby špičkové kvality švýcarského výrobce Rüegg. Dodáváme moderní krby na klíč v jednoduchém a nadčasovém designu, které vytvoří z každého interiéru útulné a luxusní místo pro bydlení.

Designové krby
Dovážíme na český trh prvotřídní a designové krby ze Švýcarska. Námi dodávané designové krby v sobě nesou prvky špičkového moderního designu a kvalitního zpracování materiálu krbů pro bezpečné zacházení a údržbu.

Zahradní krby
Dodáváme exkluzivní a designové zahradní krby výrobce Attika. Zahradní krby plní funkci tepelného tělesa, ale zároveň patří mezi největší ozdoby v zahradě. Můžete si vybrat z různých provedení a velikostí zahradních krbů.

Kachlová kamna na klíč
Dodáme a smontujeme kachlová kamna na klíč přímo u Vás doma. Kachlová kamna jsou vyrobena z kvalitních keramických kachlí, které díky svým výhřevným vlastnostem dlouho a příjemně hřejí a mají malou spotřebu topného materiálu.

Kvalitní krbové vložky
Nabízíme prodej kvalitních krbových vložek v moderním švýcarském provedení. Kvalitní krbové vložky zajišťujeme ve třech designových řadách špičkového výrobce Rüegg. Zabýváme se prodejem i kvalitních krbových vložek pro nízkoenergetické domy.

Luxusní krbová kamna
Zabezpečujeme luxusní krbová kamna výrobce Attika pro český trh. Luxusní krbová kamna dodáváme v moderním designovém provedení a z různého materiálu. Luxusní krbová kamna nabízíme i s velkoplošným prosklením pro maximální prožitek krbového ohně.

Kamnové vložky
Zabýváme se prodejem kamnových vložek v litinovém provedení. Litinové kamnové vložky nabízíme v různých velikostech a jsme schopni k nim dodat i další příslušenství: Výměníky pro ohřev vody, litinové spalinové výměníky, klasické šamotové tahy apod.

Keramické kachle
Poskytujeme dovoz luxusních keramických kachlí ze Švýcarska. Švýcarské keramické kachle jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a také tradiční ruční prací. Vznikají tak luxusní keramické kachle nejvyšší kvality.

Kachlové sporáky
Specializujeme se na prodej originálních kachlových sporáků, které v sobě nesou prvky kuchyňského sporáku, grilu a topného krbu v jednom. Kvalitní kachlové sporáky můžeme dodat i v moderním provedení se sklokeramickou deskou.

Návrhy a stavba krbů
Věnujeme se zpracování návrhu a stavbě krbů na zakázku. Poradíme Vám s výběrem materiálu a Vámi požadovaný krb zhotovíme. Vedle návrhů a stavby krbů máme zkušenosti i realizací kachlových kamen a sporáků.

Zpět na www.abc.cz