Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Profil firmy

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních švýcarských krbů, kachlových kamen, krbových vložek, kuchyňských sporáků a designových zahradních krbů špičkových výrobců Rüegg, Attika, Swisskeramika a Olsberg.

Dovážíme luxusní designové krby a krbové vložky do interiéru špičkové kvality. Jednoduchý design a moderní zpracování nejnovějšími technologie vytváří z interiérového krbu nejenom zdroj tepla, ale také luxusní designový prvek. Rovněž se zabýváme prodejem kachlových kamen v různém velikostním provedení.

Od švýcarské společnosti Rüegg rovněž zajišťujeme prodej kuchyňského sporáků, který plní funkci topného systému, grilu s otevřeným ohněm a kuchyňského sporáku. Myšlenka tohoto kachlového kuchyňského sporáku spočívá v navrácení ohně do kuchyně a vytvoření příjemné, útulné a klasické atmosféry v místnosti, kde se rodiny nejčastěji setkávají.

Naše společnost Vám rovněž nabízí návrh a stavbu krku a kachlových kamen na klíč. Stačí k nám přijít na konzultaci a my Vám poradíme, který krb by byl pro Vás ten nejlepší.

Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si námi nabízený luxusní sortiment. 

 

Druh činnosti

  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Zahraniční obchod

  • Import

Hodnocení

Zpět na www.abc.cz