Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Výrobky, činnosti

Moderní krby na klíč
Realizujeme moderní krby na klíč. Dovážíme moderní krby špičkové kvality švýcarského výrobce Rüegg. Dodáváme moderní krby na klíč v jednoduchém a nadčasovém designu, které vytvoří z každého interiéru útulné a luxusní místo pro bydlení.

Designové krby
Dovážíme na český trh prvotřídní a designové krby ze Švýcarska. Námi dodávané designové krby v sobě nesou prvky špičkového moderního designu a kvalitního zpracování materiálu krbů pro bezpečné zacházení a údržbu.

Zahradní krby
Dodáváme exkluzivní a designové zahradní krby výrobce Attika. Zahradní krby plní funkci tepelného tělesa, ale zároveň patří mezi největší ozdoby v zahradě. Můžete si vybrat z různých provedení a velikostí zahradních krbů.

Kachlová kamna na klíč
Dodáme a smontujeme kachlová kamna na klíč přímo u Vás doma. Kachlová kamna jsou vyrobena z kvalitních keramických kachlí, které díky svým výhřevným vlastnostem dlouho a příjemně hřejí a mají malou spotřebu topného materiálu.

Kvalitní krbové vložky
Nabízíme prodej kvalitních krbových vložek v moderním švýcarském provedení. Kvalitní krbové vložky zajišťujeme ve třech designových řadách špičkového výrobce Rüegg. Zabýváme se prodejem i kvalitních krbových vložek pro nízkoenergetické domy.

Luxusní krbová kamna
Zabezpečujeme luxusní krbová kamna výrobce Attika pro český trh. Luxusní krbová kamna dodáváme v moderním designovém provedení a z různého materiálu. Luxusní krbová kamna nabízíme i s velkoplošným prosklením pro maximální prožitek krbového ohně.

Kamnové vložky
Zabýváme se prodejem kamnových vložek v litinovém provedení. Litinové kamnové vložky nabízíme v různých velikostech a jsme schopni k nim dodat i další příslušenství: Výměníky pro ohřev vody, litinové spalinové výměníky, klasické šamotové tahy apod.

Keramické kachle
Poskytujeme dovoz luxusních keramických kachlí ze Švýcarska. Švýcarské keramické kachle jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a také tradiční ruční prací. Vznikají tak luxusní keramické kachle nejvyšší kvality.

Kachlové sporáky
Specializujeme se na prodej originálních kachlových sporáků, které v sobě nesou prvky kuchyňského sporáku, grilu a topného krbu v jednom. Kvalitní kachlové sporáky můžeme dodat i v moderním provedení se sklokeramickou deskou.

Návrhy a stavba krbů
Věnujeme se zpracování návrhu a stavbě krbů na zakázku. Poradíme Vám s výběrem materiálu a Vámi požadovaný krb zhotovíme. Vedle návrhů a stavby krbů máme zkušenosti i realizací kachlových kamen a sporáků.

Nabídky

Kvalitní krbové vložky

Kvalitní krbové vložky

Nabízíme prodej kvalitních krbových vložek pro instalaci zděných krbů. V našem sortimentu jsou k dispozici jednoduché a designové krbové vložky, anebo krbové vložky avantgardní. Dokážeme zhotovit zděné krby s různými ...

Zobrazit detail nabídky

Designové krby

Designové krby

Specializujeme se na dovoz designových krbů od švýcarského výrobce Rüegg. Designové krby vynikají detailním zpracováním pomocí nejnovějších technologií. Výsledkem jsou designové krby, které poskytují kvalitní distribuci tepla, ale rovněž se ...

Zobrazit detail nabídky

Luxusní krbová kamna

Luxusní krbová kamna

Zabýváme se dovozem luxusních krbových kamen i v originálním 360° prosklení pro maximální požitek z krbového ohně. Luxusní krbová kamna dovážíme od prvotřídních švýcarských výrobců, kteří jsou proslulí svou pečlivostí ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz