Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.

Výrobky, činnosti

Automobilová maziva
Zajišťujeme automobilová maziva prověřených výrobců Innotec, Locitite a Teroson. Kvalitní automobilová maziva zvyšují životnost ošetřovaných dílů, brání zadření ložisek, ulehčují montáž a demontáž, chrání jednotlivé části automobilu a další.

Lepidla na autoskla, karoserie a plastické hmoty
Dodáváme vysoce kvalitní lepidla na autoskla, karoserie a plastické hmoty. Lepidla na autoskla, karoserie a plastické hmoty jsou vhodná nejenom pro využití v automobilovém průmyslu, ale také v řemeslnictví. Součástí sortimentu jsou i lepící pásky.

Brusiva a brusné materiály Praha
Specializujeme se na dodávku brusiva a brusných materiálů. Máme široký sortiment brusiva a brusných materiálů pro ruční i strojní broušení - brusné kotouče, přířezy, role s různým složením v závislosti na účelu použití.

Průmyslové čističe a odmašťovače
Nabízíme průmyslové čističe a odmašťovače pro všestranné využití. V naší nabídce naleznete průmyslové čističe a odmašťovače od spolehlivých výrobců Seal and Bond Remover, Multisol, Ultra Clean, Airco Clean Control a jiné.

Prostředky pro ochranu karosérie
Zajišťujeme prodej prostředků na ochranu karosérie. Přípravky na ochranu karosérie tlumí hluk, odolávají nárazu a jsou důležité pro zvýšení životnosti auta.

Nářadí a nástroje pro autodílny
Zabezpečujeme nářadí a nástroje pro autodílny. Námi nabízené nářadí a nástroje pro autodílny jsou vysoké kvality, odpovídají náročným požadavkům profesionálů a vykazují dlouhou životnost.

Přípravky pro plošné těsnění
Zabýváme se dodávkou přípravků pro plošné těsnění a tmelení. Pro kompletní a aktuální nabídku přípravků pro plošné těsnění nás kontaktujte.

Samolepicí odhlučňovací desky
Zaměřujeme se na samolepicí odhlučňovací desky. Samolepicí odhlučňovací desky řadíme mezi doplňkové pomůcky pro karosérie a k dostání máme značky jako Loctite a Teroson, Innotec, Equalizer, Knipex, SIA, Skilled a další.

Produkty pro automobilový průmysl
Naší prioritou jsou produkty pro automobilový průmysl. Produkty pro automobilový průmysl - lepidla, tmely, čističe, odmašťovače a další dodáváme od světových výrobců ve vysoké kvalitě.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz