AMKA Trading, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.

Adresa

Werichova 981/21
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41195141
DIČ:  CZ41195141
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  7
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Automobilová maziva

Zajišťujeme automobilová maziva prověřených výrobců Innotec, Locitite a Teroson. Kvalitní automobilová maziva zvyšují životnost ošetřovaných dílů, brání zadření ložisek, ulehčují montáž a demontáž, chrání jednotlivé části automobilu a další.

Další firmy v oboru

VIF, s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem aditiv do pohonných hmot a do topných olejů. Do naší nabídky patří dále autokosmetika, chladící a brzdné kapaliny, nemrznoucí směsi do ostřikovačů a další. Výrobky VIF dodáváme do sítí čerpacích stanic po celé České republice, částečně i na trh Slovenska a rovněž prostřednictvím eshopů.

VAMARK

Zabýváme se prodejem potřeb pro profesionální truhláře i nadšené domácí kutily. V naší nabídce najdete prvky, které rozhodně nesmí chybět v dílnách odborníků ani laiků. Pokud Vám chybí nábytkové úchytky, NK panty, spojovací materiál, anebo celé systémy na výrobu vestavěných skříní, pak nás rozhodně kontaktujte! Nabízíme prvky známých značek Hettich, Salu, Kooplast, Berner, Grena, Klingspor atd.

Ekobak s.r.o.

Ve společnosti EKOBAK se zabýváme výrobou a distribucí bakterií a enzymů, což jsou přípravky šetrné k životnímu prostředí. Účinně si poradí s ucpaným odpadem i se zápachem ze septiků a žump. Ekologicky pročistí vodu v jezírku i bazénu.Najdete nás i na webu.