• Detail firmy

AGROSPOL Czech spol. s r.o.

Základní popis

Prodej agrochemie (prostředky na ochranu rostlin): mořidla na osiva, pesticidy, repelentní přípravky, hnojiva, malosprotřebitelská balení, osiva. Provádíme terénní poradenství a polní pokusnictví. Skladování, doprava agrochemikálií a likvidace obalů.

Adresa

Sídlo: Borská 13, čp. 588
301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46883347
DIČ:  CZ46883347
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Chemické přípravky

- pro zemědělství, lesnictví, ovocnářství a zahradnictví

Další firmy v oboru

Miroslava Smutná - Květiny

Naše květinářství se specializuje na dekorativní a řezané květiny. Zajistíme pro vás svatební, smuteční i gratulační květinové vazby ve vysoké kvalitě dle vašich přání a požadavků. Zabýváme se také suchými vazbami. Zajišťujeme květinový servis pro firmy, hotely, penziony a veřejné instituce. Nabídka zahrnuje také nabídku dárkového zboží. Podrobné informace vám rádi poskytneme.

LESPRODUKT s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti lesnictví, se specializací na pěstební a těžební práce. Naše služby jsou určeny jak soukromým vlastníkům lesa, tak i obecním úřadům. Působíme v jižních Čechách, nedaleko Kamenice nad Lipou. Máme osvědčení pro nákup a prodej dřeva, těžbu, přibližování, manipulaci a odvoz dřevní suroviny. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Petra Žatečková - Květinka Petra

Květinka Petra se zabývá aranžmá živých i umělých květin na jakoukoli příležitost. Připravíme pro Vás výzdobu na firemní akci nebo večírek, ale také na svatební obřad nebo pohřeb. Děláme i dárkové kytice na objednávku nebo sezónní a tematickou výzdobu. Jakákoli výzdoba interiérů pro nás není problém. Navštivte nás a my Vám rádi s výběrem poradíme.