Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

AC MALÍŘSTVÍ

Jsme letitými odborníky v oboru malířských a natěračských prací. V naší nabídce najdete co nejkomplexnější služby, tak aby byli všichni naši klienti spokojeni. Zabýváme se natíráním rozlehlých ploch, klasickými malířskými pracemi, ale také dekorativní malbou, realizujeme dle potřeb speciální nátěry s využitím nejnovějších technologií, máme zkušenosti s lakýrnickými pracemi i zednickými pracemi.

Výrobky, činnosti

Malířské práce Plzeň | AC MALÍŘSTVÍ

Malířské práce Plzeň

Jsme odborníky na veškeré úkony spojené s realizací malířských prací. Malujeme soukromé i komerční objekty, a to včetně souvisejících doplňkových služeb. Stačí dodat požadavky a my už se o všechno postaráme!

Natírání rozlehlých ploch Plzeň | AC MALÍŘSTVÍ

Natírání rozlehlých ploch Plzeň

Nátěry rozlehlých ploch realizujeme v interiérech i exteriérech. Speciálně se zabýváme technologií Airless spraying, jejíž výhodou je rychlá aplikace za použití vysokého tlaku. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Speciální nátěry Plzeň | AC MALÍŘSTVÍ

Speciální nátěry Plzeň

Součástí našich služeb je realizace speciálních nátěrů, například nátěrů podhledů, dekorativní nátěry, omyvatelné nástřiky, protiplísňové nátěry, ale třeba také aplikace disperzních, akrylátových a vinylových barev.

Lakýrnické práce Plzeň | AC MALÍŘSTVÍ

Lakýrnické práce Plzeň

Veškeré lakýrnické práce realizujeme výhradně s prověřenými kvalitními materiály, jen tak můžeme zajistit vysokou kvalitu zpracování a dlouhou trvanlivost. Pro další informace ohledně dílčích činností lakýrnických prací nás prosím kontaktujte.

Zednické práce Plzeň | AC MALÍŘSTVÍ

Zednické práce Plzeň

V rámci našich komplexních služeb rozhodně nemohou chybět ani zednické práce. Námi realizované zednické práce jsou vysoce kvalitní a cenově přijatelné. Pro konkrétní výčet služeb námi realizovaných zednických prací nás kontaktujte.

Dekorativní kresby a písmomalířství | AC MALÍŘSTVÍ

Dekorativní kresby a písmomalířství

Zabýváme se realizací dekorativními kresbami a písmomalířstvím. Realizujeme kreativní obrazy a malby na stěnách interiérů, ale i na fasádách domů. Pro konkrétní informace nás prosím kontaktujte.

Nabídky

Písmomalířství | AC MALÍŘSTVÍ

Písmomalířství

Nabízíme služby písmomalířství a dekorativní kresby. Ve svém týmu máme odborníky všeho druhu, mimo jiné i talentované umělecky nadané malíře, jejichž dekorativní kresba zpestří pokojíček dětí i komerční prostor, nebo jejichž umělecké písmo přenese umně myšlenku či motto na stěny Vaší firmy. Dejte o sobě vědět, buďte originální, nechte si zpestřit domov, fasádu domu či vchod do provozovny doslova uměleckým dílem. Kontaktujte nás, velice rádi Vám předvedeme naše již realizované zakázky. [více informací]

Zednické práce za nízké ceny | AC MALÍŘSTVÍ

Zednické práce za nízké ceny

V rámci komplexních služeb nabízíme kvalitní zednické práce za nízké ceny. Seškrabeme staré omítky, aplikujeme obklady a dlažbu, vytvoříme vnitřní i venkovní omítku, sádrujeme, tmelíme, betonujeme, zkrátka vše co je potřeba. Jsme odborníci s mnohaletou praxí a se spoustou pozitivních referencí. Jsme spolehliví, pečliví a levní. Kontaktujte nás pro více informací. Zednické práce od našich odborníků jsou tou pravou volbou. [více informací]

Kvalitní nátěry od mistrů lakýrníků | AC MALÍŘSTVÍ

Kvalitní nátěry od mistrů lakýrníků

Zabýváme se realizací odborných lakýrnických prací. Pokud uvažujete nad kvalitním nátěrem s dlouhou životností, pak dejte na naši radu a pozvěte si profesionála. Kvalitní nátěry od mistrů lakýrníků rozeznáte na první pohled. Mistr lakýrník zajistí, aby nátěry nejen dobře vypadaly, ale vydržely po mnoho let. Kontaktujte nás, natíráme klempířské prvky, provádíme impregnace, lazury dřeva a dalších truhlářských produktů, dále pak emailové a olejové nátěry, natíráme podlahy syntetickými a epoxidovými [více informací]

Moderní techniky v malířství | AC MALÍŘSTVÍ

Moderní techniky v malířství

V oboru malířství se pohybujeme více než dvacet úspěšných let. Na naše profesionální konto si můžeme přičíst tisíce kvalitně provedených zakázek a stejný počet spokojených zákazníků. A aby počty pozitivních referencí dále rostly, zařazujeme aktuální trendy a nejmodernější techniky do výčtu našich služeb. Potřebujete vymalovat? Kontaktujte nás, jsme stálicí v oboru malířských prací a bude nám ctí splnit i Vaše požadavky. Jsme tady a jsme tu pro Vás! [více informací]

Fotogalerie