Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. ABC Českého Hospodářství nabízí širokou škálu produktů a služeb, které prostřednictvím tvorby nových obchodních příležitostí i šetření finančních nákladů a času, pomáhají klientům uskutečňovat jejich podnikatelské cíle nejen v České republice, ale i v zahraničí.


Databáze obchodních kontaktů

Spravujeme databázi firemních obchodních kontaktů. Firmy jsou přehledně umístěny v katalogu firem, který je rozdělen podle oborů a podoborů činnosti firem. Firmy lze dále filtrovat podle regionu působnosti. [ více informací ]

Zviditelnění výrobku, služby Vaší firmy

Chcete zviditelnit svoji firmu a výrobky/služby na internetu? Díky firemní prezentaci a vloženým nabídkám můžete propagovat Vaši společnost i Vaše produkty/služby. Zadání nabídky je jednoduché, rychlé a efektivní. [ více informací ]

Zadejte poptávku ZDARMA

Hledáte nového dodavatele nebo konkrétní výrobek, produkt nebo službu a nemáte čas hledat firmy? Využijte poptávkový formulář a vložte vlastní poptávku. Během krátké doby Vám přímo do e-mailu začnou chodit nabídky od firem. [ více informací ]

Zasílání poptávek, nabídek na e-mail

Aktuální nabídky a poptávky jsou denně rozesílány registrovaným uživatelům přímo do jejich e-mailu, tak aby mohli na tyto nabídky/poptávky co nejrychleji reagovat. Registrovaní uživatelé si sami určují z jakých oborů chtějí poptávky/nabídky dostávat.

Recenze, reference, hodnocení firem

Máte zkušenost s výrobkem/službou od firmy, která je zveřejněna na portále ABC Českého Hospodářství? Podělte se o tuto zkušenost a firmu ohodnoťte a napište krátkou recenzi/referenci/hodnocení.

Webové stránky

Nemáte vlastní webové stránky nebo stávající jsou nevyhovující? ABC Vám nabízí možnost zřídit si webové stránky s výběrem ze 4 designových šablon a pomůže i s výběrem domény, naplněním obsahu a grafiky.


Marketingová prezentace

Nabízíme firmám různé druhy zviditelnění jejich společnosti dalším obchodním partnerům. Můžete si vybrat z různých druhů prezentace – od neplacené prezentace, kterou získáte po registraci firmy nebo si můžete zvolit placenou formu prezentace ve formě mikrostránky (webové stránky) a tím ještě více zviditelnit svoji firmu, výrobky, služby.

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám