Zpět na www.abc.cz
+420 597 011 011
ostrava@abc.cz
www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ABC Českého Hospodářství

ABC Českého Hospodářství provozuje portál www.abc.cz s největším počtem firem oborově a regionálně zařazených. Katalog firem umožňuje vyhledávání a vkládání firem do databáze katalogu. Hledejte firmy v seznamu služeb, řemesel, výrobců atd.

Katalog firem

Stavebnictví | ABC Českého Hospodářství

Stavebnictví

V sekci Stavebnictví hledejte všechny nejdůležitější hráče na trhu v tomto oboru. Najdete zde firmy zabývající se nabídkou stavebních prací, dodávkou materiálů a všech nezbytných elementů pro stavby, přestavby, demolice, rekonstrukce i novostavby.

Zemědělství | ABC Českého Hospodářství

Zemědělství

Poptáváte zemědělské plodiny, služby, nebo produkty? Pak jste zde správně. V sekci Zemědělství oborového katalogu najdete chovatele, zahrádkáře, pěstitelé i vinaře, zkrátka všechny, jejichž krédem je kvalita a spolehlivost.

Auto-moto | ABC Českého Hospodářství

Auto-moto

Automobily, autobusy, motocykly, nákladní vozidla, užitková vozidla, ale také moto služby, jako jsou servisy, odtahové služby najdete v sekci Auto-moto. A to rozhodně není vše, najdete zde partnery pro spolupráci i dodavatele.

Bezpečnost a ochrana | ABC Českého Hospodářství

Bezpečnost a ochrana

Není nic důležitějšího nežli ochrana zdraví a života vůbec. Pokud i pro Vás je důležitá bezpečnost a ochrana, pak využijte možnosti této sekce. Najdete zde odborníky na protipožární ochranu, zabezpečovací systémy i ochranné pracovní pomůcky.

Doprava, přeprava, skladování | ABC Českého Hospodářství

Doprava, přeprava, skladování

Sekce dopravy, přepravy a skladování řeší kde, kdy a co přestěhovat, převézt, přepravit, ale také kam uložit, a jak nejrychleji, nejbezpečněji a nejefektivněji vše realizovat. Hledáte profesionály v oboru přepravy všemi způsoby? Pak jste zde správně.

Ekologie a odpady | ABC Českého Hospodářství

Ekologie a odpady

Kam s ním, aneb jak recyklovat, sbírat, likvidovat, třídit, ale také ošetřovat a čistit. Firmy zabývající se ekologií a odpady najdete zde pěkně pohromadě, abyste si mohli vybrat podle druhu služeb a Vašich potřeb. Všichni jsou u nás vítáni.

ABC doporučuje

Richard Wiehl - ZEMNÍ PRÁCE | ABC Českého Hospodářství

Richard Wiehl - ZEMNÍ PRÁCE

Firma Richard Wiehl se věnuje realizaci zemních, výkopových a demoličních prací. Veškeré práce zajišťuje ručně i strojně, vlastní kvalitní technikou. Realizují výkopy plynovodů, kanalizací, elektrických rozvodů, upraví terén pro bazén, připraví oblast pro stavební práce, vykope sklepy, realizuje bourací i demoliční práce. Firma je flexibilní, spolehlivá a levná. [více informací]

CORTAR SERVICE s.r.o. | ABC Českého Hospodářství

CORTAR SERVICE s.r.o.

Firma CORTAR SERVICE s.r.o. zajistí komplexní služby v oboru skladování. Má k dispozici kvalitní skladovací prostory, i pro nejchoulostivější zboží, a to včetně služeb s tím spojených, jako je vykládka a poté opětovné naložení zboží, veškerá manipulace se zbožím, vážení, balení zboží pro další účely a samozřejmě potřebná administrativa spojená s manipulací a skladovací evidenci. [více informací]

CONNOX LLC s.r.o. | ABC Českého Hospodářství

CONNOX LLC s.r.o.

Specialisté na LED technologii s prvořadým cílem nabídnout zákazníkům LED osvětlení na míru potřebám a potenciálu interiéru - to je firma CONNOX LLC s.r.o. Nahradí zastaralé a neefektivní osvětlení, novou a výkonnou LED technologií, zajistí demontáž i montáž, plus pravidelnou údržbu, a navíc Vám vypočítají i ekonomickou návratnost výměny v podobě dlouhodobé úspory energie. [více informací]

ABAX servisní centrum s.r.o. | ABC Českého Hospodářství

ABAX servisní centrum s.r.o.

Firma ABAX servisní centrum s.r.o. - to jsou odborníci v oboru informačních technologií. Realizují servisní služby a opravy notebooků, tabletů, smartphonů, iPhonů a iPadů. Zajistí opravu laserových tiskáren, záložních zdrojů, kamer i projektorů. Diagnostikují závady a zajistí opravu, naistalují software, odheslují operační systém a BIOS, zachrání a obnoví Vaše data a mnoho dalšího. Obraťte se na ně s důvěrou. [více informací]