Zpět na www.abc.cz
+420 597 011 011
ostrava@abc.cz
www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ABC Českého Hospodářství

ABC Českého Hospodářství provozuje portál www.abc.cz s největším počtem firem oborově a regionálně zařazených. Katalog firem umožňuje vyhledávání a vkládání firem do databáze katalogu. Hledejte firmy v seznamu služeb, řemesel, výrobců atd.

Katalog firem

Stavebnictví | ABC Českého Hospodářství

Stavebnictví

V sekci Stavebnictví hledejte všechny nejdůležitější hráče na trhu v tomto oboru. Najdete zde firmy zabývající se nabídkou stavebních prací, dodávkou materiálů a všech nezbytných elementů pro stavby, přestavby, demolice, rekonstrukce i novostavby.

Zemědělství | ABC Českého Hospodářství

Zemědělství

Poptáváte zemědělské plodiny, služby, nebo produkty? Pak jste zde správně. V sekci Zemědělství oborového katalogu najdete chovatele, zahrádkáře, pěstitelé i vinaře, zkrátka všechny, jejichž krédem je kvalita a spolehlivost.

Auto-moto | ABC Českého Hospodářství

Auto-moto

Automobily, autobusy, motocykly, nákladní vozidla, užitková vozidla, ale také moto služby, jako jsou servisy, odtahové služby najdete v sekci Auto-moto. A to rozhodně není vše, najdete zde partnery pro spolupráci i dodavatele.

Bezpečnost a ochrana | ABC Českého Hospodářství

Bezpečnost a ochrana

Není nic důležitějšího nežli ochrana zdraví a života vůbec. Pokud i pro Vás je důležitá bezpečnost a ochrana, pak využijte možnosti této sekce. Najdete zde odborníky na protipožární ochranu, zabezpečovací systémy i ochranné pracovní pomůcky.

Doprava, přeprava, skladování | ABC Českého Hospodářství

Doprava, přeprava, skladování

Sekce dopravy, přepravy a skladování řeší kde, kdy a co přestěhovat, převézt, přepravit, ale také kam uložit, a jak nejrychleji, nejbezpečněji a nejefektivněji vše realizovat. Hledáte profesionály v oboru přepravy všemi způsoby? Pak jste zde správně.

Ekologie a odpady | ABC Českého Hospodářství

Ekologie a odpady

Kam s ním, aneb jak recyklovat, sbírat, likvidovat, třídit, ale také ošetřovat a čistit. Firmy zabývající se ekologií a odpady najdete zde pěkně pohromadě, abyste si mohli vybrat podle druhu služeb a Vašich potřeb. Všichni jsou u nás vítáni.

ABC doporučuje

Richard Wiehl - ZEMNÍ PRÁCE | ABC Českého Hospodářství

Richard Wiehl - ZEMNÍ PRÁCE

Firma Richard Wiehl se věnuje realizaci zemních, výkopových a demoličních prací. Veškeré práce zajišťuje ručně i strojně, vlastní kvalitní technikou. Realizují výkopy plynovodů, kanalizací, elektrických rozvodů, upraví terén pro bazén, připraví oblast pro stavební práce, vykope sklepy, realizuje bourací i demoliční práce. Firma je flexibilní, spolehlivá a levná. [více informací]

Nebankovní dům | ABC Českého Hospodářství

Nebankovní dům

Firma Nabízí zprostředkování úvěrů prostřednictvím nebankovního domu, pro každého. Nabídka služeb se odráží od potřeb fyzických i právnických osob. Poskytují úvěry se zástavou a bez zástavy, podnikatelské půjčky, zajišťují výkup nemovitostí i realitní služby. Nebankovní půjčky nabízí s vysokou spolehlivostí a absolutní diskrétností. [více informací]

LAKOVNA JAKUB s.r.o. | ABC Českého Hospodářství

LAKOVNA JAKUB s.r.o.

LAKOVNA JAKUB s.r.o. nabízí profesionální služby v oboru práškového lakování kovů. Práškové lakování je efektivní úprava kovů, která zajistí maximální odolnost vůči otěru, korozi nebo zvětrání. Práškové lakování se aplikuje pomocí speciální aplikační pistole, jež umožňuje realizovat tuto úpravu v interiérech i exteriérech. Výsledkem je nejen zvýšená odolnost, ale i atraktivní vzhled. [více informací]

GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o. | ABC Českého Hospodářství

GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o.

Firma GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o. se specializuje na potrubní díly a další příslušenství pro stavebnictví, energetiku, plynárenství a petrochemii. V nabídce této firmy najdete potrubí bezešvé, svařované, izolované, nebo plastové, samozřejmostí je potřebné příslušenství, ale třeba také přírubové trubky. Specializují se i na poskytování služeb jako je úprava povrchu potrubí nebo drážkování konců trubek apod. Dodávky a služby zajišťují v rámci celé ČR. [více informací]