Zpět na www.abc.cz
+420 224 423 420
abc@abc.cz
www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ABC Českého Hospodářství

Největším českým internetovým B2B tržištěm nabídek a poptávek je ABC Českého Hospodářství. Tato služba nabízí přehled služeb a produktů, který pomáhá jednotlivcům, podnikatelům i firmám šetřit čas i finanční náklady. Prostřednictvím tvorby nových obchodních příležitostí tak pomáhá všem realizovat jejich podnikatelské záměry v ČR i v zahraničí.

Výrobky, činnosti

Hutnictví a strojírenství

Nejdůležitější odborníky v oboru hutnictví a strojírenství najdete v této sekci. Z přehledu si můžete vybrat profese jako je kovář, zámečník, kovoobráběč a další.

Stavební firmy

Stavebnictví patří ke stěžejním oborům národního hospodářství. V sekci Stavebnictví si můžete vybírat mezi nejdůležitějšími firmami, které v tomto oboru působí.

Bezpečnost a ochrana

Ochraně zdraví a života by měl každý věnovat tu největší pozornost. Platí to v plné míře také pro bezpečnost práce.

Zemědělství

Pro zemědělce, chovatele a pěstitele je určena sekce Zemědělství. Tento oborový katalog uspokojí všechny zájemce o zemědělské produkty a služby, v malém i ve velkém objemu.

Auto-moto

Sekce Auto-moto je určena pro profesionální i amatérské motoristy. Majitelé či provozovatelé osobních i nákladních automobilů, užitkových vozidel, motocyklů i autobusů zde najdou vše, co potřebují.

Dřevo a dřevěné výrobky

Dřevo je a stále bude díky přírodnímu původu a mnoha přednostem vyhledávaným materiálem ve stavebnictví i v dalších oborech. Neobejdou se bez něj nejen stavaři, ale hlavně truhláři, tesaři, nábytkáři a další profese.

Nabídky

ADH-PLOTY s.r.o. | ABC Českého Hospodářství

ADH-PLOTY s.r.o.

Firma ADH-PLOTY s.r.o. nabízí ploty a oplocení nejrůznějšího druhu. Vybrat si můžete plotová pletiva, plotové sloupky, svařované plotové panely, betonové desky na plot, plotové brány a branky, okrasné betonové oplocení, mobilní oplocení a také veškeré plotové příslušenství. Na zakázku provádí firma i zámečnické práce a montáže plotů na klíč. Poskytují i poradenství při výběru vhodného oplocení. Firmu doporučujeme. [více informací]

ACOND a.s. | ABC Českého Hospodářství

ACOND a.s.

Specializací firmy ACOND a.s. je výroba a montáž klimatizací a tepelných čerpadel. Firma nabízí navržení a instalaci podlahového topení, klimatizačních systémů, patentované chytré regulace ACOND(c)Therm, akumulačních nádob, solárních systémů i bojlerů. [více informací]

BubaK Color - Miloš Bubeníček | ABC Českého Hospodářství

BubaK Color - Miloš Bubeníček

Firma BubaK Color - Miloš Bubeníček se specializuje na lakování MDF desek, nábytku, dřevěných dílců a plastů v lakovací kabině SAIMA. Nabízí materiály ILVA a pestrou škálu barev podle vzorníku RAL a NCS. [více informací]