Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
ABAX servisní centrum s.r.o.

Výrobky, činnosti

Servis notebooků a tabletů
Poskytujeme služby servisu notebooků a tabletů všech dostupných značek na tuzemském trhu. Servis notebooků a tabletů realizujeme včetně možnosti svozu a odvozu z celé České republiky.

Náhradní díly pro notebooky
Nabízíme náhradní díly pro notebooky různých značek. Náhradní díly pro notebooky u nás nakoupíte rychle a pohodlně z Vašeho domova. Garantujeme rychlé dodání zboží.

Servis iPhonů a iPadů
Provádíme servis všech řad iPhonů a iPadů ve velmi krátkých lhůtách. V rámci servisu iPhonů a iPadů poskytujeme kompletní softwarovou podporu i pozáruční servis.

Servis smartphonů SAMSUNG a APPLE
Provádíme veškeré opravy a servis smartphonů značky SAMSUNG a APPLE. Zajišťujeme servis smartphonů SAMSUNG a APPLE ve standardních i expresních lhůtách.

Záchrana dat
Zabýváme se záchranou a obnovou dat z harddisků, HDD, USB, DVD či CD. Při záchraně a obnově dat vykazujeme nadprůměrnou úspěšnost.

Servis laserových tiskáren
Specializujeme se na servis laserových tiskáren všech značek. Nabízíme rychlý a cenově dostupný servis tiskáren.

Servis kamer
Zabezpečujeme servis kamer s možností svozu zakázek z celé České republiky. Servis kamer realizujeme ve velmi krátkých časech - 60% oprav kamer vyřídíme do jednoho týdne.

Servis projektorů
Realizujeme servis projektorů datových i video projektorů. Servis a opravy datových projektorů dokážeme zajistit už do 10 dnů.

Servis stolních počítačů
Nabízíme servis stolních počítačů s průměrnou dobou oprav do 3 dnů. Zabezpečujeme servis stolních počítačů včetně možnosti svozu zařízení z celé České republiky.

Servis záložních zdrojů
Poskytujeme servis záložních zdrojů a nepřerušitelných zdrojů napájení. Po dohodě můžeme zajistit i expresní servis záložních zdrojů s opravou do 24 hodin.

Půjčovna náhradních notebooků
Provozujeme půjčovnu náhradních notebooků v případě opravy Vašeho. V naší půjčovně náhradních notebooků Vám nabídneme spolehlivé notebooky různých značek.

Odheslování operačního systému
Zajišťujeme odheslování operačního systému v počítačích. Odheslování operačního systému se účtuje jen u zakázek, u nichž zákazník OS neodhesloval anebo heslo nesdělil.

Odheslování BIOSu
Věnujeme se odheslování BIOSu hardware. Odheslování BIOSu hradíte jen u zakázek, u nichž zákazník zařízení neodhesloval anebo heslo nesdělil.

Obnova dat
Zaměřujeme se na obnovu dat z různých typů médií. Nabízíme záchranu a obnovu dat i v expresních časech do 24 hodin.

Instalace software a hardware
Věnujeme se instalaci software a hardware do zařízení informační technologie. Instalace software a hardware provádíme u Vás na místě nebo u nás v servisním centru.

Expresní servis počítačů a notebooků
Provádíme expresní servis počítačů a notebooků v rámci celé České republiky. Expresní servis počítačů a notebooků zajišťujeme do 24 hodin od dodání zařízení.

Renovace tonerů a kartridží
Provádíme renovace tonerů a kartridží od různých výrobců. Renovace tonerů a kartridží zajišťujeme u originálních i alternativních tiskových náplní.

Diagnostika závady počítače
Zabezpečujeme diagnostiku závady počítače různých výrobců. Provádíme diagnostiku závady počítače ve variantě bez opravy počítače nebo se službou opravy počítače.

Zpět na www.abc.cz