Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
ABAX servisní centrum s.r.o.

Nabídky

Náhradní díly pro notebooky

Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Zobrazit detail nabídky

Servis a opravy IT po celé ČR

Servis a opravy IT po celé ČR

Realizujeme kvalitní servis a opravy IT po celé ČR. Pokazil se Vám notebook, stolní počítač, tiskárna, záložní zdroj, nebo jiné IT zařízení? Obraťte se na nás! Naše servisní služby IT pokrývají celou ČR. Stačí vyplnit on-line objednávkový formulář, kde konkretizujete daný problém, poté Vás kontaktujeme a náš smluvní dopravce odveze poškozené zařízení k opravě. Navíc celý proces průběhu můžete sledovat on-line, a tak budete neustále v obraze, v jakém stádiu se Vaše zakázka nachází.

Zobrazit detail nabídky

Kvalitní opravy a servis kamer

Kvalitní opravy a servis kamer

Dlouholeté zkušenosti a prvotřídní přístrojové vybavení nás staví na přední příčky kvalitních oprav a servis kamer. Zajistíme profesionální servis analogových i digitálních kamer, téměř všech značek kamer dostupných na trhu. Naše služby pokrývají celou ČR, navíc nemusíte trávit čas hledáním našich poboček, naopak přijedeme sami, kameru opravíme a zase Vám ji v pořádku dovezeme.

Zobrazit detail nabídky

Záchrana a obnova datových nosičů

Záchrana a obnova datových nosičů

Zajistíme rychlou záchranu dat a obnovu dat z datových nosičů. Ztratili jste data na HDD, CD, DVD, USB, FLASH a nemůžete se k nim dostat? Kontaktujte nás! Zajistíme profesionální diagnostiku datového nosiče, a zachráníme Vaše data. Záchranou a obnovou datových nosičů se zabýváme již spousty let a můžeme s úspěchem dosvědčit opravdu nadprůměrnou úspěšnost. Navíc jsme schopni Vaše požadavky zpracovat expresně, tedy do 24 hodin!

Zobrazit detail nabídky

Profesionální servis tiskáren

Profesionální servis tiskáren

Zabezpečujeme profesionální servis tiskáren se svozem zakázek v rámci celé České republiky. Nabízíme záruční i pozáruční servis tiskáren všech výrobců působících na našem trhu. Opravujeme však i tiskárny zakoupené v zahraničí. Zaměřujeme se na servis tiskáren různého typu - laserové i pokladní tiskárny, rychlotiskárny, ternotransférové tiskárny. Profesionální servis tiskáren můžeme nabídnout i v expresním čase do 24 hodin. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky

Expresní opravy notebooků

Expresní opravy notebooků

Zajišťujeme expresní opravy notebooků se svozem zakázek v rámci celé ČR. Na základě Vaší on-line objednávky Váš poškozený notebook odvezeme, expresně opravíme a do 24 hodin dovezeme zpět. V rámci expresních oprav notebooků provedeme vstupní diagnostiku a připravíme Vám cenovou nabídku. Expresní opravy notebooků realizujeme u všech dostupných značek a výrobců na našem trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky

Opravy datových nosičů

Opravy datových nosičů

Provádíme opravy datových nosičů na základě on-line objednávky. Zajišťujeme svoz datových nosičů a jiných IT zařízení k opravě v rámci celé České republiky. Před samotnou opravou datových nosičů Vám zašleme cenovou nabídku k Vašemu odsouhlasení. Diagnostiku poškozených datových nosičů obvykle provádíme do 3 pracovních dnů, můžeme Vám však nabídnout i expresní opravy datových nosičů do 24 hodin od převzetí objednávky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky

Opravy tabletů

Opravy tabletů

Realizujeme opravy tabletů a smartphonů po celém území České republiky. Nabízíme opravy tabletů ve standardních (do 7 dnů) i expresních (do 24 hodin) lhůtách. Opravujeme prasklé sklo, poškozený LCD displej, vadný konektor, nefungující mikrofon, vadné sluchátko apod. Krom oprav tabletů rovněž zajišťujeme instalace software včetně češtiny či upgrade firmware. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky

Opravy notebooků Ostrava

Opravy notebooků Ostrava

Provádíme opravy notebooků v našem špičkově vybaveném servisním pracovišti. Zajišťujeme opravy notebooků všech značek a typů. Garantujeme rychlé a kvalitní provedení našich služeb - 60% oprav notebooků zajistíme od 1 týdne. Rovněž nabízíme službu on-line sledování průběhu zakázek. Zakázky přijímáme v rámci celé České republiky. Pro víc informací navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky

Opravy záložních zdrojů

Opravy záložních zdrojů

Provádíme opravy záložních zdrojů UPS se službou svozu zakázek z celé České republiky. Diagnostiku záložních zdrojů zajišťujeme obvykle do 3 dnů, můžeme Vám však nabídnout i nadstandardní expresní opravy záložních zdrojů do 24 hodin od převzetí zakázky. Opravené záložní zdroje Vám dovezeme přímo k Vám domů nebo do firmy. Samozřejmostí je záruční doba oprav záložních zdrojů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Zobrazit detail nabídky

Zpět na www.abc.cz