Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

Výrobky, činnosti

Servis notebooků a tabletů
Poskytujeme služby servisu notebooků a tabletů všech dostupných značek na tuzemském trhu. Servis notebooků a tabletů realizujeme včetně možnosti svozu a odvozu z celé České republiky.

Náhradní díly pro notebooky
Nabízíme náhradní díly pro notebooky různých značek. Náhradní díly pro notebooky u nás nakoupíte rychle a pohodlně z Vašeho domova. Garantujeme rychlé dodání zboží.

Servis iPhonů a iPadů
Provádíme servis všech řad iPhonů a iPadů ve velmi krátkých lhůtách. V rámci servisu iPhonů a iPadů poskytujeme kompletní softwarovou podporu i pozáruční servis.

Servis smartphonů SAMSUNG a APPLE
Provádíme veškeré opravy a servis smartphonů značky SAMSUNG a APPLE. Zajišťujeme servis smartphonů SAMSUNG a APPLE ve standardních i expresních lhůtách.

Záchrana dat
Zabýváme se záchranou a obnovou dat z harddisků, HDD, USB, DVD či CD. Při záchraně a obnově dat vykazujeme nadprůměrnou úspěšnost.

Servis laserových tiskáren
Specializujeme se na servis laserových tiskáren všech značek. Nabízíme rychlý a cenově dostupný servis tiskáren.

Servis kamer
Zabezpečujeme servis kamer s možností svozu zakázek z celé České republiky. Servis kamer realizujeme ve velmi krátkých časech - 60% oprav kamer vyřídíme do jednoho týdne.

Servis projektorů
Realizujeme servis projektorů datových i video projektorů. Servis a opravy datových projektorů dokážeme zajistit už do 10 dnů.

Servis stolních počítačů
Nabízíme servis stolních počítačů s průměrnou dobou oprav do 3 dnů. Zabezpečujeme servis stolních počítačů včetně možnosti svozu zařízení z celé České republiky.

Servis záložních zdrojů
Poskytujeme servis záložních zdrojů a nepřerušitelných zdrojů napájení. Po dohodě můžeme zajistit i expresní servis záložních zdrojů s opravou do 24 hodin.

Půjčovna náhradních notebooků
Provozujeme půjčovnu náhradních notebooků v případě opravy Vašeho. V naší půjčovně náhradních notebooků Vám nabídneme spolehlivé notebooky různých značek.

Odheslování operačního systému
Zajišťujeme odheslování operačního systému v počítačích. Odheslování operačního systému se účtuje jen u zakázek, u nichž zákazník OS neodhesloval anebo heslo nesdělil.

Odheslování BIOSu
Věnujeme se odheslování BIOSu hardware. Odheslování BIOSu hradíte jen u zakázek, u nichž zákazník zařízení neodhesloval anebo heslo nesdělil.

Obnova dat
Zaměřujeme se na obnovu dat z různých typů médií. Nabízíme záchranu a obnovu dat i v expresních časech do 24 hodin.

Instalace software a hardware
Věnujeme se instalaci software a hardware do zařízení informační technologie. Instalace software a hardware provádíme u Vás na místě nebo u nás v servisním centru.

Expresní servis počítačů a notebooků
Provádíme expresní servis počítačů a notebooků v rámci celé České republiky. Expresní servis počítačů a notebooků zajišťujeme do 24 hodin od dodání zařízení.

Renovace tonerů a kartridží
Provádíme renovace tonerů a kartridží od různých výrobců. Renovace tonerů a kartridží zajišťujeme u originálních i alternativních tiskových náplní.

Diagnostika závady počítače
Zabezpečujeme diagnostiku závady počítače různých výrobců. Provádíme diagnostiku závady počítače ve variantě bez opravy počítače nebo se službou opravy počítače.

Nabídky

Opravy datových nosičů

Opravy datových nosičů

Provádíme opravy datových nosičů na základě on-line objednávky. Zajišťujeme svoz datových nosičů a jiných IT zařízení k opravě v rámci celé České republiky. Před samotnou opravou datových nosičů Vám zašleme ...

Zobrazit detail nabídky

Náhradní díly k notebooku

Náhradní díly k notebooku

Dodáváme náhradní díly k notebookům veškerých značek dostupných na trhu. V nabídce náhradních dílů naleznete LCD panely, displeje, pevné disky, napájecí adaptéry, kabely k adaptérům apod. Náhradní díly k notebooku ...

Zobrazit detail nabídky

Opravy tabletů

Opravy tabletů

Realizujeme opravy tabletů a smartphonů po celém území České republiky. Nabízíme opravy tabletů ve standardních (do 7 dnů) i expresních (do 24 hodin) lhůtách. Opravujeme prasklé sklo, poškozený LCD displej, ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz