Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

AAC Pragocel s.r.o.

Základní popis

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.

Výrobky, činnosti

Prodej hutního materiálu
Zabýváme se prodejem hutního materiálu. Hutní materiál - tyče U, UPE, IPE, I, T, L, plochá ocel, kruhová ocel, plechy, rošty, jakly, betonářská ocel, armovací sítě.

Třecí brzdové pásy
Věnujeme se výrobě třecích brzdových pásů. Třecí brzdové pásy jsou určené pro veškeré typy brzd a bubnové spojky pro velmi náročné použití.

Kované tyče
Nabízíme kvalitní kované tyče. Barevné kovy - mosazné tyče CuZn40Pb2, CuZn37, CuZn39Pb3, kondenzátorové trubky a měděné plechy.

Brzdové obložení
Zabýváme se výrobou a prodejem třecích brzdových pásů a brzdového obložení. Třecí brzdové pásy a brzdové obložení ve vysoké kvalitě.

Ložiskové domky
Nabízíme široký výběr ložisek - ložiskové koule, ložiskové kuličky, dělená ložiska, dělené ložiskové domky Cooper a SRB. Dodáváme ložiskový domek s ložiskem pro volné uchycení šroubu.

Hřídelové spojky
Dodáváme hřídelové spojky - zajišťovací matky a podložky, přizpůsobovací manžety, spojky Fenaflex Tyre, převodovkové spojky Lifelign, elastomerové spojky Wrapflex, spojky typu Steelflex, s volným diskem a HRC Elastomeric.

Nerezové fitinky
Zajistíme dovoz všech druhů nerezových fitinek. Nabízíme nerezové fitinky pro vysoké tlaky s normální a zesílenou stěnou, různých rozměrů a tlakových stupňů.

Geotextilie
Věnujeme se výrobě a prodeji geotextilie. Geomříže a geotextilní tkaniny jsou využívány ve stavebnictví a při konstrukčních pracích pro separaci, ochranu, stabilizaci a zpevnění.

Mosazné tyče
Dodáváme mosazné tyče. Nabízíme různé výrobní délky a rozměry mosazných tyčí a kondenzátorových trubek na bázi zinku, nebo bronzové kondenzátorové trubky na bázi niklu.

Grafitové těsnění
Zabýváme se zakázkovou výrobou grafitových těsnění. Vyrábíme grafické desky pro chemický a petrochemický průmysl pro náročné použití při vysokých teplotách.

Nabídky

Příruby dle ASME / ANSI / ASTM

Příruby dle ASME / ANSI / ASTM

Technické normy: B 16.5, B 16.47 Serie A+B a BS 3293. Navařovací příruby, záslepky, závitové příruby, Slip-On, Orifice, Lap Joint, Long Welding Neck, speciální záslepky, Paddles, Weldhead, speciální příruby. Stupně ...

Zobrazit detail nabídky

Brzdová obložení litá v segmentech F3070

Brzdová obložení litá v segmentech F3070

Jedná se o lisovaný kaučuko-pryskyřičný třecí materiál s obsahem minerálních, syntetických a kovových příměsí, který je zpracován spékáním. Materiál je vhodný do suchých i mokrých podmínek, je vhodný pro těžké ...

Zobrazit detail nabídky

Trubky dle ASME / ANSI / ASTM

Trubky dle ASME / ANSI / ASTM

Technické normy: B 16.10 a B 16.1.Provedení: Bezešvé a svařované.Síly stěn: 5S; 10; 10S; 20; 30; 40; 40S; STD; 80; 80S; XS; 100; 120; 140; 160; XXS(podrobnější informace naleznete ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz