• Detail firmy

QUICKREAL s.r.o.

Základní popis

Zajištění realitních služeb, poradenství v oblasti hypoték, stavebního spoření a převodu nemovitostí.

Adresa

Merhautova 1024/155
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26937417

Výrobky, činnosti

Provádíme demolice, zednické práce.

Nabízíme stavební činnost. Provádíme demolice, zednické práce.

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MM mont group, s.r.o.

Naší specializací jsou návrhy, dodávka a montáž fotovoltaických systémů pro výrobu elektrické energie, výstavba rodinných domů na klíč, jejich změny či demolice a kompletní realizace tepelné techniky. Poskytujeme poradenství a servis při získání dotací z programu Zelená úsporám a služby finančního poradce. Pro více informací se obraťte na naše specialisty z MM mont group.

MPM GROUP PROJEKT CZ s.r.o.

Věnujeme se kompletní stavební činnosti. Realizujeme stavební zakázky malého i většího rozsahu, od výstavby rodinných a bytových domů, až po průmyslové či administrativní budovy či rekonstrukce objektů. Stavíme rovněž monolitické železobetonové konstrukce. Provádíme demolice, zemní a výkopové práce, vnitřní i venkovní omítky, zateplování kontaktním zateplovacím systémem a mnoho dalšího.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.