• Detail firmy

SVS, spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme samolepicí etikety s důrazem na kvalitu, rychlost a servis, štítky, samolepky, speciální etikety, polykarbonátové štítky, etikety s Braillovým písmem, bezpečnostní etikety, ekologické etikety, inteligentní etikety a jiné.

Adresa

Poučník 345
267 18 Karlštejn

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45280070
DIČ:  CZ4528070

Výrobky, činnosti

Výstavy

na klíč

Další firmy v oboru

Ludmila Petráková

Věnujeme se digitálnímu i ofsetovému tisku letáků, plakátů, brožurek, černobílých i barevných vizitek aj. Vyrábíme firemní razítka, nabízíme potisk jedlého papíru a oplatek, textilu, hrnků, propisek, bannerů a desek z PVC aj. Tvoříme a prodáváme dárkové a reklamní předměty, vyřezáváme šablony ze dřeva a kartonu. Kontaktujte nás, naše ceny i kvalita našich služeb vás jistě potěší!

BJP Company s.r.o.

Naše firma se věnuje pozemnímu stavitelství: výstavbě rodinných domů i developerských projektů, silnic a chodníků, inženýrských sítí i veřejného osvětlení. Zakázku zpracujeme kompletně nebo zajistíme dílčí stavební práce – dle vašeho přání. Provozujeme půjčovnu stavební techniky. Vyrábíme obaly z papíru a bublinkové či pěnové fólie a poskytujeme v této oblasti poradenství. Kontaktujte nás!

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.