• Detail firmy

SVS, spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme samolepicí etikety s důrazem na kvalitu, rychlost a servis, štítky, samolepky, speciální etikety, polykarbonátové štítky, etikety s Braillovým písmem, bezpečnostní etikety, ekologické etikety, inteligentní etikety a jiné.

Adresa

Poučník 345
267 18 Karlštejn

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45280070
DIČ:  CZ4528070

Výrobky, činnosti

Výstavy

na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 812 034
Mobil: +420 777 679 119
Fax: +420 284 812 034
E-mail: info@svs.eu
WWW: svs.eu

Kontaktní osoba

Jakub Kadlec - Ředitel

Jana Dohnalová - Jednatel

Martin Dohnal - Jednatel

Další firmy v oboru

SPORT FORTE, s.r.o.

Specializujeme se na dodávky sportovních cen - poháry, medaile, sošky, plakety, kokardy, diplomy. Mezi naše další služby patří grafické práce, gravírování, reklamní vlaječky, reklamní a upomínkové placky, výroba tiskových materiálů, plotrové práce, produkce sportovních, zájmových a kulturních akcí. Garantujeme kvalitu, dodržení termínů dodávek a Vaši spokojenost. Těšíme se na Vás.

Beky a.s.

Specializujeme se na poskytování kompletních polygrafických služeb. Vytvoříme grafický návrh a po jeho odsouhlasení provedeme tisk. Vyrábíme štítky, etikety, samolepky či realizujeme velkoplošný tisk. Zaměřujeme se také na návrh korporátní firemní identity.

BJP Company s.r.o.

Naše firma se věnuje pozemnímu stavitelství: výstavbě rodinných domů i developerských projektů, silnic a chodníků, inženýrských sítí i veřejného osvětlení. Zakázku zpracujeme kompletně nebo zajistíme dílčí stavební práce – dle vašeho přání. Provozujeme půjčovnu stavební techniky. Vyrábíme obaly z papíru a bublinkové či pěnové fólie a poskytujeme v této oblasti poradenství. Kontaktujte nás!