• Detail firmy

CODIA DMK s. r. o.

Základní popis

Firma vyrábí dámskou středně těžkou konfekci - hlavně kostýmy, komplety, šaty a vlněné flaušové pláště.

Adresa

Olbranická 229
742 83 Klimkovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25878719
DIČ:  CZ25878719
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Dámská konfekce

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených oděvů a doplňků a provádíme jejich opravy. Šijeme halenky, sukně, kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky a oděvy na přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle vašich představ. Pořádáme kurzy šití, nabízíme malbu na látku. Galerii našich výtvorů najdete na našem webu. Ozvěte se nám!

Morango - Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže. Kompletní přehled našich výrobků najdete na našem webu.

Jakub Straka - potisk triček

Nabízíme originální trika s potiskem, která můžete zakoupit pouze v našem internetovém obchodu OK trika. Vybrat si můžete z mnoha neokoukaných designů nebo navrhnout svůj vlastní potisk přímo v naší aplikaci. Možné je nahrát i obrázek, fotku nebo firemní logo. Z pestré škály barev, střihů a velikostí si jistě vyberete. Mrkněte se na náš web.