• Detail firmy

Sigmin a.s.

Základní popis

Komplexní služby a poradenství pro podnikatele získávání dotací z fondů EU. Vzdělávání.

Adresa

Firemní údaje

IČ:  63080397
DIČ:  CZ63080397

Výrobky, činnosti

Poradenství a konzultace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 715 036
Telefon: +420 220 191 209
E-mail: info@sigmin.cz
WWW: www.sigmin.cz

Kontaktní osoba

ing. Jindřich Syrový - Předseda představenstva

Lenka Chalupová - Člen představenstva

DiS. Martin Hampl - Člen představenstva

Další firmy v oboru

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

EKOFINALL s.r.o.

Zajišťujeme vedení finančního účetnictví i zpracování účetnictví online. Nabízíme zpracování mzdové agendy, externí zpracování daní, externí personální poradenství, sestavení daňových přiznání, zpracování účetní závěrky, evidence skladového hospodářství, roční závěrkové výkazy a v případě potřeby také zpětnou rekonstrukci účetnictví.

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již přes 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančním úřadem. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice vám garantuji 100% spokojenost.