• Detail firmy

Sigmin a.s.

Základní popis

Komplexní služby a poradenství pro podnikatele získávání dotací z fondů EU. Vzdělávání.

Adresa

Firemní údaje

IČ:  63080397
DIČ:  CZ63080397

Výrobky, činnosti

Poradenství a konzultace
Další firmy v oboru

ENTERPRISE CONSULTING, s. r. o.

Jsme tady pro všechny podnikatele a živnostníky, kteří chtějí mít své účetnictví v naprostém pořádku a dosahovat přitom nejvýhodnější daňové optimalizace. Kromě toho máme dlouholeté zkušenosti v personální a mzdové oblasti. Díky ENTERPRISE CONSULTING budete moci podnikat a spát s čistou hlavou.

cekmil s.r.o.

Ve společnosti CEKMIL poskytujeme komplexní účetní a daňový servis. Jsme odborníky v dané oblasti, což dokazuje Certifikát v oboru účetnictví a finance. Vedeme účetnictví velkým společnostem i daňovou evidenci drobným živnostníkům. Zpracujeme také daně a zajistíme správu pohledávek. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami.

Jan Kolenský - Finanční poradce

Jsem finanční poradce. Poradce, který se vždy snaží pro svého klienta udělat maximum. Mohu Vám pomoci zejména v oblastech jednorázových i pravidelných investic, stavebního a penzijního spoření, financování bydlení, pojištění osob, majetku i automobilů, amerických hypoték, spotřebitelských i podnikatelských úvěrů, leasingu na auto a množství dalších. Mé služby patří k vysoce profesionálním.