• Detail firmy

CLOVERLEAF LTD s. r. o.

Základní popis

Jazykové kurzy angličtiny v Ostravě

Adresa

1.máje 11
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48398071
DIČ:  388-48398071
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  34

Výrobky, činnosti

Jazykové a odborné kurzy v zahraničí
Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

GAUDEO CB s.r.o.

Naše jazyková škola nabízí jazykové kurzy pro firmy i veřejnost. Výuka jazyků zahrnuje hlavně angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, italštinu a ruštinu. Máte zájem o jiný jazyk? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám vytvoříme kurz na míru dle Vašich konkrétních požadavků. Dále nabízíme cizojazyčné překlady a tlumočení. Garantujeme Vaši maximální spokojenost. Těšíme se na Vás.

GRAFIE CZ, s.r.o.

Specializujeme se na poradenství a odborné konzultace v polygrafii, zajistíme analýzu procesů v polygrafii, navrhneme řešení a pomůžeme je implementovat prostřednictvím efektivních investic do tiskových technologií. Jsme specialisté na produkční inkoustový tisk, a rádi Vám poskytneme potřebné informace prostřednictvím konzultací našich špičkových odborníků.