• Detail firmy

CK DERY

Adresa

Horní nám. 48
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47633832
DIČ:  384-6411301897
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Cestovní kanceláře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 715 934
E-mail: dery@dery.cz
WWW: www.dery.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hadamčík - Majitel

Další firmy v oboru

STRIATOURS, s.r.o.

Specializujeme se na zprostředkování leteckých zájezdů na Maltu, Sicílii, do Itálie, Spojených Arabských Emirátů, na Srí Lanku a dalších zemí. Nabízíme poznávací zájezdy, incentivní pobyty, zájezdy pro seniory nebo zájezdy s výukou angličtiny. Zajistíme pro Vás i svatbu nebo svatební cestu ve Vámi vybrané destinaci.

MIKO KENNEL s.r.o.

Specializujeme se na jízdy se psím spřežením pro jednotlivce i kolektivy. Pořádáme teambuildingové akce pro firmy, programy pro děti v rámci táboru či školní akce ve společnosti psího spřežení. Celoročně provádíme zážitkové jízdy a můžete u nás absolvovat také musherskou školu. Tímto nevšedním zážitkem můžete podarovat také své nejbližší a zakoupit jim dárkový poukaz. Těšíme se na shledanou!

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.