• Detail firmy

CERT Kladno, s.r.o.

Základní popis

Poradenská a vzdělávací organizace se zaměřením na systémy podnikového řízení

Adresa

Huťská 275/3
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49550721
DIČ:  CZ49550721
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  17

Výrobky, činnosti

Poradenství
Další firmy v oboru

Karel Hnát

Poskytuji služby v oblasti BOZP a PO, a to zejména v oblasti poradenství, kontrolní činnosti a prevenci rizik. Jsem též člen zkušební komise pro ověřování odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP a pro ověřování odborné způsobilosti k činnostem koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi v jedné z akreditovaných právnických osob.

Václav Dvořák

Jsem zkušební komisař a instruktor specializující se na školení obsluhy motorových a manipulačních vozíků. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a s maximální vstřícností. Nic není problémem, splním jakékoliv požadavky pro Vaši maximální spokojenost, která je pro mě nejdůležitější. Neváhejte se na mě obrátit. Jsem tu pro Vás. Těším se na spolupráci s Vámi.

Stanislav Keltner

Ve společnosti STANISLAV KELTNER nabízíme především komplexní služby v oblasti servisu balících strojů. Provádíme opravy přímo u klienta, ale věnujeme se také modernizacím, poradenství a repasování částí balících zařízení. Využíváme přitom více než čtyřicetileté zkušenosti, které pramení především z know-how získaného praxí ve Vývojovém a výzkumném ústavu Blanických strojíren.