• Detail firmy

CB COMPUTERS v. o. s.

Základní popis

Nabízíme projekci, výstavbu a správu datových sítí. webhosting.

Adresa

Trojanova 50
269 01 Rakovník

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25134361
DIČ:  CZ25134361
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě
Další firmy v oboru

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Martin Šafránek

Nabízím veškeré elektroinstalační práce. Specializuji se na silnoproud, kabeláž, zasíťování objektů a rodinných domů, fotovoltaické elektrárny, střešní konstrukce a elektrorevize. Mám bohaté zkušenosti, které využívám k tomu, abyste s mými službami byli maximálně spokojeni. Zajistím kvalitní a rychlou práci dle platných norem. Kontaktujte mě a domluvíme podrobnosti naší spolupráce.

DataNet Servis, s.r.o.

Naše firma se specializuje na kompletní IT služby, které zahrnují zejména správu firemní sítě, prodej výpočetní techniky, mailing, web hosting, prodej, montáž a správu kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme antivirovou ochranu, IT outsourcing, kompletní servis a zákaznickou podporu. Provádíme revize elektrických zařízení. Těšíme se na spolupráci s Vámi!