• Detail firmy

CB COMPUTERS v. o. s.

Základní popis

Nabízíme projekci, výstavbu a správu datových sítí. webhosting.

Adresa

Trojanova 50
269 01 Rakovník

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25134361
DIČ:  CZ25134361
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 516 150
Mobil: +420 604 260 871
Fax: +420 313 511 192
E-mail: cbcomp@cbcomp.cz
WWW: www.cbcomp.cz
Další firmy v oboru

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Martin Šafránek

Nabízím veškeré elektroinstalační práce. Specializuji se na silnoproud, kabeláž, zasíťování objektů a rodinných domů, fotovoltaické elektrárny, střešní konstrukce a elektrorevize. Mám bohaté zkušenosti, které využívám k tomu, abyste s mými službami byli maximálně spokojeni. Zajistím kvalitní a rychlou práci dle platných norem. Kontaktujte mě a domluvíme podrobnosti naší spolupráce.

Vladimír Rákos

Specializujeme se na elektroinstalace, zabezpečovací systémy, kamerové systémy, opravy a servis elektro. Dále montujeme satelity, zajišťujeme příjem pozemní digitální televize DVB - T, montáže a opravy STA, montáže internetových rozvodů, správu - údržbu stávajících antén a rozvodů v bytových domech, montáže UPC Direct, DIGI TV. Těšíme se na spolupráci s Vámi.