• Detail firmy

INSTALANT spol. s r.o.

Základní popis

Instalatérské práce a instalace kanalizací.

Adresa

Osvoboditelů 538
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40230490
DIČ:  CZ40230490
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce
Další firmy v oboru

Jiří Sovadina - S.B.CH. instal

Firma se zabývá prodejem a montáží instalatérského a topenářského zboží. Mezi služby, které poskytujeme patří realizace rozvodů vody, rozvody kanalizace a topení. Také montáž a prodej kotlů, boilerů či ohřívačů vody a instalace podlahové topení atd. Nabízíme rovněž koupelnové doplňky, vodovodní baterie, koupelnový nábytek, dřezy a další sanitární keramiku.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

ABC HOTOVO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti rozúčtování nákladů za energie. Zajišťujeme měření, regulace a rozúčtování nákladů na teplo a vodu. Přenechte vedení agendy nebo pouze část agendy rozúčtování nám. Máme bohaté zkušenosti se všemi činnostmi, které s rozúčtováním nákladů za energie souvisí a díky tomu vám zajistíme servis na profesionální úrovni. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.