• Detail firmy

Fryday promotion, s.r.o.

Adresa

Seifertova 79/681
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26149184
DIČ:  CZ26149184
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Promotion

Kontaktní údaje

Fax: +420 224 252 267
E-mail: fryday@fryday.cz
E-mail: info@fryday.cz
WWW: www.fryday.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Hvězda - Jednatel

Další firmy v oboru

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy a kovovými obaly, včetně jejich oprav. Dále nabízíme pronájem obalů, tepelné ošetření dle ISPM15 nebo sušení řeziva. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti velkoobjemovými kamiony s kapacitou 928 kusů palet. Neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. ABC Českého Hospodářství nabízí širokou škálu produktů a služeb, které prostřednictvím tvorby nových obchodních příležitostí i šetření finančních nákladů a času, pomáhají klientům uskutečňovat jejich podnikatelské cíle nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Jan Polter

Zajišťujeme výcvik řidičů skupiny B, AM, A1 a A2, dále pak školení řidičů referentských vozidel a rekondiční jízdy. Teoretická výuka probíhá v Praze 8 - Bohnicích, praktická část na cvičišti a jízdy po celé Praze. Výcvik si můžete domluvit i na víkend. Naše autoškola má velkou úspěšnost při závěrečných zkouškách. Připravíme i vás k jejich perfektnímu zvládnutí. Neváhejte se na nás obrátit.