• Detail firmy

Fryday promotion, s.r.o.

Adresa

Seifertova 79/681
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26149184
DIČ:  CZ26149184
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Promotion
Další firmy v oboru

DATACONS s.r.o.

Zabýváme se informačními systémy. Naší specializací je vývoj aplikací na zakázku, poskytujeme zákaznickou podporu pro software i hardware, konzultace a školení v oblasti IT, dodáváme software pro řízení rizik a auditů, software podpory zákona o kybernetické bezpečnosti. Informační systémy kompletně spravujeme a provozujeme. Podrobné informace vám rádi poskytneme.

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.

AuPortal s.r.o.

Specializujeme se na dovoz investičního zlata a stříbra do České republiky a na Slovensko, a to jak pro soukromé osoby, tak i pro živnostníky a majitele společností. Našimi partnery jsou přední zahraniční výrobci a dodavatelé, např. Münze Österreich. Prodáváme investiční zlaté a stříbrné mince i slitky, sběratelské mince a medaile. Při prodeji produktů nabízíme diskrétnost, serióznost a důvěru.