• Detail firmy

FLUIDPOINT, a.s.

Základní popis

Výroba pneumatických prvků pro průmyslovou robotizaci i manipulaci. Nabízíme ventilovou a vakuovou techniku, měchové válce či pružiny, elektricky říze

Adresa

Třebohostická 2283/2
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26115301
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Průmyslová automatizace
Další firmy v oboru

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.

Macglobal

Specializujeme se na výrobu a prodej průmyslových vysavačů. Mezi naše další služby patří expresní lakování, které realizujeme ve vlastní práškové lakovně, dále pak v našem zámečnictví zhotovujeme plotové systémy a množství dalších výrobků dle Vašich představ. Naši odborní pracovníci zajišťují vysoce profesionální služby v oboru, poskytují poradenství a vycházejí vstříc specifickým požadavkům.

LPW spol. s.r.o.

Naše firma se specializuje na svařování, řezné oleje, emulze, produkty ve sprejích, separátory, obrábění, dělení, odjehlování, filtrační systémy a manipulátory. Jsme skutečnými odborníky ve všech zmiňovaných oblastech. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, služby a zboží poskytujeme ve vysoké kvalitě a za přijatelné ceny. Pro podrobné informace nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás.