• Detail firmy

Credit Suisse Asset Management, s.r.o.

Adresa

Lazarská 13/8
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64579018

Výrobky, činnosti

Obchodování s akciemi

Kontaktní údaje

Fax: +42 051 001 300
E-mail: info@csam.cz
WWW: www.csam.cz
Další firmy v oboru

Jura Boček s.r.o.

Poskytuji poradenství v oblasti investic, uchování a zabezpečení hodnoty majetku. Jsem certifikovaný specialista na drahé kovy, zejména zlato, stříbro, platinu a paládium. Díky dlouholetým zkušenostem, Vám poskytnu maximální služby pro investici, či postupné spoření do fyzických drahých kovů. Mé služby jsou velice bezpečné a kvalitní. Ochraňte a zhodnoťte své peníze. Těším se na spolupráci s Vámi.

Finanční poradenství Praha

Komplexní služby v oblasti finančního poradenství pro privátní a firemní klientelu. Analýza potřeb a následné poradenství v oblasti investičních produktů, zajištění příjmu a finančního zdraví rodiny. Individuální přístup k zákazníkovi a nabídka nejlepších podmínek. Výborná znalost finančního trhu a nabídka kvalitních služeb. Přesvědčte se sami a kontaktujte mě. Těším se na spolupráci s Vámi.

Jan Kolenský - Finanční poradce

Jsem finanční poradce. Poradce, který se vždy snaží pro svého klienta udělat maximum. Mohu Vám pomoci zejména v oblastech jednorázových i pravidelných investic, stavebního a penzijního spoření, financování bydlení, pojištění osob, majetku i automobilů, amerických hypoték, spotřebitelských i podnikatelských úvěrů, leasingu na auto a množství dalších. Mé služby patří k vysoce profesionálním.