• Detail firmy

CA KONSULT, s. r. o.

Základní popis

Účetní poradenství, daňové poradenství, audit, podvojné účetnictví a vedení účetnictví. Vedení mezd a personalistiky. Jednání na úřadech. Organizační a ekonomické poradenství. Zpracování podkladů pro bankovní úvěry. Optimalizace daňové povinnosti

Adresa

nám. SV. Čecha 6
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46972030
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví
Další firmy v oboru

ZOTSATIRA s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby v Praze a okolí. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, a to jak pro podnikatelské subjekty, tak pro neziskové a nestátní organizace, zpracování mzdové a personální agendy, zastupování na úřadech, finanční a daňové poradenství a další účetní služby. Kontaktujte nás!

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

Ing. Pavlína Palmová

Účetní a daňový poradce poskytující vysoce profesionální služby. Zabývám se daněmi z příjmů fyzických a právnických osob, DPH, daněmi z nemovitých věcí, silničními daněmi, daněmi z nabytí nemovitých věcí, základy daňového řádu. Zastupuji při jednáních s úřady, optimalizuji daňové povinnosti, poskytuji daňové poradenství, zajišťují externí účetní služby. Pro podrobné informace se na mě obraťte.