• Detail firmy

CA KONSULT, s. r. o.

Základní popis

Účetní poradenství, daňové poradenství, audit, podvojné účetnictví a vedení účetnictví. Vedení mezd a personalistiky. Jednání na úřadech. Organizační a ekonomické poradenství. Zpracování podkladů pro bankovní úvěry. Optimalizace daňové povinnosti

Adresa

nám. SV. Čecha 6
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46972030
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 340 441
Mobil: +420 604 542 454
E-mail: ca-konsult@iol.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.

LR SERVIS Daňové poradenství

Poskytujeme daňové poradenství, účetní služby a auditorské služby organizacím, firmám i drobným živnostníkům. Naše činnost zahrnuje služby externího vedení účetnictví včetně vedení mzdové a daňové agendy a vypracování daňových přiznání. Zabýváme se také auditorskou činností. Zajišťujeme důkladné kontroly účetnictví dle požadavků platné právní legislativy.

ZOTSATIRA s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby v Praze a okolí. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, a to jak pro podnikatelské subjekty, tak pro neziskové a nestátní organizace, zpracování mzdové a personální agendy, zastupování na úřadech, finanční a daňové poradenství a další účetní služby. Kontaktujte nás!