• Detail firmy

C. O. N. PARTNER, s. r. o.

Základní popis

Prodej prezentační technologie, kancelářské a počítačové techniky, softwaru. Nabídka servisních služeb.

Adresa

Mojmírovců 6
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25846001

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika
Další firmy v oboru

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

Super Discount Computer, spol. s.r.o.

Ve společnosti Super Discount Computer poskytujeme komplexní služby v oblasti zavádění informačních technologií pro firmy a organizace. Nabízíme poradenství a vytvoření individuálního návrhu řešení. Dodáme vybavení, zrealizujeme projekt a nainstalujeme technologii – a také proškolíme vaše zaměstnance. Budeme vám partnery na celé cestě k dokončení projektu, který vám usnadní práci.

Miloš Sapák - počítače Sapák

Jsme specialisté v oblasti informačních technologií. Díky dlouholetým zkušenostem víme, co potřebují velké firmy i domácnosti plné elektroniky, ve které je složité se vyznat. Nabízíme servis všech počítačů, inovace nebo sestavení zcela nového PC, správu firemní počítačové sítě a spolehlivou uživatelskou podporu. Velký důraz klademe na rychlost řešení problémů a vaši spokojenost. Kontaktujte nás!