• Detail firmy

KAREL JANÍK

Základní popis

Výroba a montáže konstrukcí z oceli a plastů. Zámečnické a svářečské práce. Zakázková výroba.

Adresa

Družstevní 1
679 04 Adamov

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43364659
DIČ:  283-5609131847

Výrobky, činnosti

Výroba a montáže konstrukcí z oceli a plastů
Další firmy v oboru

KOVOINOX s.r.o.

Naše firma se specializuje na výrobu a dodávky kovových výrobků a zbožípro české i zahraniční zákazníky. Zhotovujeme nerezové zábradlí, brány, vrata, ploty, dveře, pohony bran, vrat, kovové polotovary, skleněné systémy, lepidla VARYBOND, hutní materiál, dekorace, nářadí a pomůcky, poštovní schránky a množství dalších. Máme bohaté zkušenosti a naše výrobky se pyšní kvalitou a příznivou cenou.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

VERTIKAL PLUS s.r.o.

Specializujeme se prodej hliníkových oken, dveří, vrat a bran a dalších otvorových výplní (včetně těch protipožárních) a stínicí techniky. Dodáváme ohýbané sklo, realizujeme ocelové konstrukce, opláštění hal, světlíky, zimní zahrady, prosklené fasády a celoskleněné interiérové stěny a příčky. Naše produkty se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a příjemným vzhledem. Kontaktujte nás!