• Detail firmy

Ing. ZDENĚK BLAŽEK

Základní popis

Vyrábíme čepice, klobouky, kšiltovky, trička, polokošile. Použití strojního vyšívání (výšivky, nášivky) a sítotisku. Barevně sladíme střih čepice, kšiltovky, klobouku. Zhotovíme výšivku, nášivku na jakékoliv místo čepice, kšiltovky, klobouku, trička.

Adresa

Dolní Skrýchov 71
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11327464
DIČ:  CZ490814061
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  41

Výrobky, činnosti

Vyšívaní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 321 029
Fax: +420 384 327 129
E-mail: info@ksiltovky.cz
WWW: www.ksiltovky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Blažek - Majitel

Mobil: +420 603 260 917

Pobočky

blazek stick & caps s.r.o.
Dolní Skrýchov 95
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Reat Patera - Lenka Paterová

Nabízíme kompletní tiskařské služby. Specializujeme se na potisk sítotiskem na zakázku, potiskem pracovních oděvů a reklamních předmětů dle přání zákazníků. Mezi nejčastěji potiskované reklamní textil patří montérky, bundy, trička, košile, čepice, mundúry, uniformy a bundy. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi vyjdeme vstříc všem požadavkům. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Božena Kolářová - Perníky

Zabýváme se výrobou zdobených perníčků, které dodáváme do cukráren a prodejen nebo je prodáváme sami na různých slavnostech, jako jsou poutě, jarmarky či trhy. Na těchto akcích Vám, v případě zájmu, výrobu zdobených perníčků také rádi předvedeme. Kromě běžných zdobených perníčků nabízíme i propagační perníčky s logem firmy, sezonní perníčky (vánoční, velikonoční, valentýnské) a 3D perníky.

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.