• Detail firmy

Ing. ZDENĚK BLAŽEK

Základní popis

Vyrábíme čepice, klobouky, kšiltovky, trička, polokošile. Použití strojního vyšívání (výšivky, nášivky) a sítotisku. Barevně sladíme střih čepice, kšiltovky, klobouku. Zhotovíme výšivku, nášivku na jakékoliv místo čepice, kšiltovky, klobouku, trička.

Adresa

Dolní Skrýchov 71
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11327464
DIČ:  CZ490814061
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  41

Výrobky, činnosti

Vyšívaní

Pobočky

blazek stick & caps s.r.o.
Dolní Skrýchov 95
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Agentura LIONA s.r.o.

Snažíme se zajistit co nejúčinnější reklamu svým klientům a poskytnout kompletní služby v této oblasti, abyste se k nám vždy rádi vraceli, jako množství našich spokojených klientů. Obraťte se na nás pro kompletní reklamní služby, jedná se zejména o reklamní textil, reklamní výrobu, reklamní dárkové a upomínkové předměty, tvorbu internetových stránek a podobně. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

HONNER DESIGN

Firma Honner Design nabízí originální luxusní, kovové plnitelné flakóny pro váš oblíbený parfém. Nabízíme nejen funkční produkt, ale i svobodu výběru parfému do dámské kabelky či pánské tašky, módní doplněk a luxusní šperk v jednom. Flakón si pomocí trychtýřku velmi rychle naplníte. Pro zákazníky jsme vytvořili šest designových řad a čtyři povrchové úpravy - zlato 24k, ruthenium, rhodium, chrom.

Reat Patera - Lenka Paterová

Nabízíme kompletní tiskařské služby. Specializujeme se na potisk sítotiskem na zakázku, potiskem pracovních oděvů a reklamních předmětů dle přání zákazníků. Mezi nejčastěji potiskované reklamní textil patří montérky, bundy, trička, košile, čepice, mundúry, uniformy a bundy. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi vyjdeme vstříc všem požadavkům. Těšíme se na spolupráci s Vámi.