• Detail firmy

Václav Šebek - Zakázkové truhlářství

Základní popis

Firma Židle Šebek se řadí k tradičním výrobcům kvalitního nábytku. Za více jak 17 let své existence získala tisíce spokojených klientů z řad velkoodběratelů, podnikatelů i náročných zákazníků, kterým nábytek s logem Židle Šebek slouží.

Adresa

Zahradní 75
251 01 Doubek

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13745433
DIČ:  CZ6306102220
Rok založení:  1989
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dveře

Kontaktní údaje

E-mail: nabytek.sebek@gmail.com
WWW: www.zidle-sebek.cz

Kontaktní osoba

Václav Šebek

Mobil: +420 604 157 515
Další firmy v oboru

Truhlářství - Jiří Svoboda

Naše truhlářství pro Vás kvalitně vyrobí kuchyňské linky, veškerý nábytek do interiéru, vstupní dveře, skříně, zahradní domky, altány, okna, schodiště a další dřevěný nábytek. Zabýváme se také restaurováním a renovací nábytku.

Martin Vodrážka

Zabýváme se prodejem a výkupem použitých EUR palet, dřevěných palet, plastových palet, různých druhů plastových obalů KLT, gitterboxů, IBC kontejnerů, MARS palet a dalších obalových materiálů. Dále nabízíme dřevěné palety vhodné na zahradní nábytek. To vše za příznivé ceny.

PRAKTIKA WOOD s.r.o.

Zajišťujeme truhlářskou výrobu na zakázku z lamina i masivu, s hlavním zaměřením na zahradní dřevostavby, jako jsou: zahradní domky, altány, pergoly, přístřešky či garážová stání. Dále vyrábíme zahradní a bytový nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře a okna, schodiště s příslušenstvím a ostatní truhlářské výrobky dle přání zákazníka. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.