• Detail firmy

Václav Šebek - Zakázkové truhlářství

Základní popis

Firma Židle Šebek se řadí k tradičním výrobcům kvalitního nábytku. Za více jak 17 let své existence získala tisíce spokojených klientů z řad velkoodběratelů, podnikatelů i náročných zákazníků, kterým nábytek s logem Židle Šebek slouží.

Adresa

Zahradní 75
251 01 Doubek

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13745433
DIČ:  CZ6306102220
Rok založení:  1989
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dveře
Další firmy v oboru

František Sovák

Naše Truhlářství Sovák není na českém trhu rozhodně žádným nováčkem. Naopak, můžeme se pochlubit více než 25 lety zkušeností v oboru. Zaměřujeme se zejména na realizace zakázkových kuchyní a nábytku na míru. Vyrábíme vestavné skříně, koupelnový nábytek, vybavení pro dětské pokoje, kancelářský nábytek, ba i vybavení pro ordinace či kanceláře. Podívejte se na ukázky naší práce na našem webu.

Miloš Zeman

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme nové střechy, zajišťujeme rekostrukce, výrobu komínových krytů, oplechování okapů či výrobu pergol a stání.

Gammapal CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem palet. V naší nabídce najdete nové, ale rovněž použité oblíbené standardizované palety EUR, vysoce kvalitní palety EPAL a palety DUSEDORF pro vyšší zátěž. Rovněž nabízíme GITTERBOXY, neboli kovové palety, ale třeba také širokou škálu plastových euro přepravek, či kvalitní pelety pro vytápění. Pro konkrétní informace nás prosím kontaktujte. Těšíme se na Váš zájem!