• Detail firmy

STROJÍRNA OSLAVANY s.r.o.

Základní popis

Výroba a opravy hydraulických tlumičů pro kolejová vozidla a přesných strojních součástí.

Adresa

Padochovská 530/31
664 12 Oslavany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49444531

Výrobky, činnosti

Výroba a opravy hydraulických tlumičů
Další firmy v oboru

OTECO CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou kompletního sortimentu tryskacích zařízení a speciálních strojů dle přání zákazníka. Mezi naše další služby patří zámečnická výroba, tryskání, lakování, konstrukční činnost a kompletní služby servisu včetně dodávek náhradních dílů. Jsme specialisty na tryskání. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami.

Grem-mont s.r.o.

Specializujeme se na vodoinstalatérství a topenářství. Rekonstruujeme byty, rodinné domy, administrativní budovy i průmyslové objekty a zajistíme všechny potřebné práce, které s rekonstrukcí souvisí. Součástí služeb jsou zámečnické práce a hydraulické rozvody. Více informací Vám rádi sdělíme telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu dopravníků a zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné aj. dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídicí klapky, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, přesunovače a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.