• Detail firmy

ICH s. r. o.

Adresa

Vrchní 43
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25846043
DIČ:  CZ25846043
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Velkoobchod textilem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 730 032
Mobil: +420 603 202 925
E-mail: ichsro@quick.cz

Kontaktní osoba

Leo Hahn - Majitel

Další firmy v oboru

Zakład Przetwórstwa Czyściwa Technicznego Seweryn Rosa

Naše firma se zabývá prodejem použitých oděvů a výrobě bavlněných a technických tkanin. Naše firma má vlastní dopravu, která umožňuje snadnější kontakt se zákazníkem. Naše firma poskytuje svým zákazníkům možnost vlastního třídění oblečení. Také v naší nabídce máme prodej pracovních oděvů a lůžkovin.

APOSTAV spol. s r.o.

Specializací naší firmy je požární ochrana a služby v oblasti BOZP. Zajistíme zpracování dokumentace, školení, koordinátora na stavbách i zastoupení před orgány státního dozoru. Dodáváme a instalujeme hasicí přístroje a hydranty a provádíme rovněž jejich revize. Realizujeme protipožární nátěry, nástřiky a ucpávky prostupů. V naší nabídce naleznete i technické plyny a ochranné oděvy a pomůcky.

P.U.H. " SZINWAN " Tomasz Grejber

Samotný proces výroby (tkaní manuálu) je pomalý a zdlouhavý, což omezuje výrobní kapacitu a zároveň dělá tyto koberce jsou jedinečné a rozhodně vystoupit z povodní masové produkce, která nás obklopuje. Způsob výroby dělá to nemožné udržet stoprocentní opakovatelnost. Laikovi (já vím to z vlastní zkušenosti) rozdíly jsou stěží viditelné.