• Detail firmy

NO. 1 FAMILY kom. spol.

Základní popis

Vyrábíme zakázkový nábytek z kvalitních dřevin - teak, mahagon. Provádíme pouze ruční výrobu kvalitního nábytku.

Adresa

Mírová 66
435 21 Obrnice

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25037111
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  15
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Čalounictví
Další firmy v oboru

Tesařství, pokrývačství, klempířské práce

Zhotovujeme střechy na klíč. Zajistíme kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce a s vaší střechou si poradíme od střešní konstrukce, přes pokládku krytiny až po okapy a korouhvičky. Také se věnujeme truhlářské výrobě z masivu – realizujeme dřevěné palubkové obklady, masivní podlahy, pergoly, altány nebo zahradní nábytek. Sídlíme nedaleko Loun v Ústeckém kraji. Těšíme se na vás!

Tomáš Lorenc

Naše truhlářská dílna, kterou provozujeme v Terezíně, je zaměřena především na výrobu dřevěných oken, dveří a schodišť i menších dřevostaveb, jako jsou zahradní domky, pergoly, altány, garážová stání apod. Dále vyrábíme bytový nábytek. Pracujeme jak se dřevem, tak i s laminem. S truhlářskou výrobou máme bohaté zkušenosti, v tomto oboru působíme již od roku 1992. Kontaktujte nás, těšíme se na vás!

Irena Kučerová

Nabídka naší firmy zahrnuje rytí motivů na přání zákazníka, rytí portrétů do kamene a černého skla, skleněné gravírování do skla, ručně broušené sklo, portréty do kamene, výroba motivu na sklo a skleněné koule s vánočním a květinovým dekorem a skleněná vajíčka s velikonočním a květinovým dekorem. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s maximální vstřícností.