• Detail firmy

Mimolimit, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme architektonickou činnost.

Adresa

Thunovská 18
118 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26489015
DIČ:  CZ26489015
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  13

Výrobky, činnosti

Projektová činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 104 261
Fax: +420 251 104 261
E-mail: mimolimit@mimolimit.cz
E-mail: architect@architect.cz
WWW: mimolimit.cz

Kontaktní osoba

Barbora Škorpilová - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

axioHM s.r.o.

Naší specializací je komplexní architektonické a technické projektování na stavbách převážně v Praze a okolí. Realizujeme stavby mezinárodní kvality a standardu všech parametrů. Klademe důraz na nízkou spotřebu energie a ekologické postupy.

Vrtání studní Prokš

Hlavním zaměřením firmy jsou vrtné práce a vrtání studní. V oboru studnařství a hledání vody se pohybujeme již 35 let, máme za sebou celou řadu úspěšně vyvrtaných studní. V případě zájmu vám zajistíme projekt a potřebná povolení pro realizaci studny. Součástí poskytovaných služeb jsou vrty pro tepelná čerpadla a dodávky a montáže ponorných čerpadel. Kontaktujte nás!

PYROS spol. s r.o.

Zaměřujeme se na vše, co se týká požární ochrany. Provádíme kontroly a revize budov a jejich vybavení podle platné legislativy. Nabízíme školení v oblasti požární ochrany, bezpečnosti práce a nakládání s chemickými látkami. Poskytujeme revize a servis hasicích přístrojů, hydrantů aj. Prodáváme požárnické vybavení, detekční zařízení, hasicí přístroje, protipožární nátěry a obklady a mnoho dalšího.