• Detail firmy

LEYDEN s. r. o.

Adresa

Na Kolbišti 2
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25573055
DIČ:  CZ25573055
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  205

Výrobky, činnosti

Saunové přístroje, domácí a komerční sauny, turecké lázně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 261 616
Mobil: +420 603 244 379
Fax: +420 515 244 400
E-mail: leyden@atlas.cz
E-mail: obchod@leyden.cz
WWW: leyden.cz

Kontaktní osoba

Milan Nemčok - Jednatel

Další firmy v oboru

HEMZAL JIŘÍ-TRUHLÁŘSTVÍ

Realizujeme zakázkové truhlářské práce. Zajišťujeme zakázkové kuchyňské linky, manželské postele z masivu, interiéry nebytových prostor, dřevěné přepravní obaly, dřevěné karoserie, restaurování nábytku, kancelářské nábytkové sestavy, dřevěné přepravní bedny, opravy dřevěných karoserií a mnoho dalšího. Dodáváme nábytek pro školy, kanceláře či hotely.

TRUHLÁŘSTVÍ Mareček Jiří

Provozujeme zakázkové truhlářství v Brně. Vyrábíme kuchyně na míru, zakázkové vestavěné skříně, ložnice na zakázku, obývací pokoje, postele na míru, předsíňové stěny, dřevěné schodiště, botníky, dřevěné obklady stěn, dřevěné posuvné dveře, stoly z masivu, kancelářské stoly na míru, nábytek do dětského pokoje, dřevěné zábradlí, vnitřní dřevěné dveře a mnoho dalšího.

Jiří Hanák - stolařské práce

Specializujeme se na zakázkovou výrobu veškerého stolařského sortimentu. Máme bohaté zkušenosti a jsme schopni ze dřeva vyrobit vše dle přání zákazníků. Nejčastěji se zabýváme výrobou kuchyní na míru, vestavěných skříní, dětských pokojů, pergol, altánů, garáží, obývacích stěn, ložnic, kancelářského nábytku, dveří, schodů, předsíní, jídelen a dalších.