• Detail firmy

LEGNER METAL DESIGN

Základní popis

Výroba kovového nábytku a doplňků.

Adresa

Řehnice 6
294 31 Krnsko

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10229124
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Kovové doplňky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 734 297
Mobil: +420 602 357 154
Fax: +420 326 736 778
E-mail: legner@langer.com
WWW: www.legnerdesign.com

Kontaktní osoba

Zdeněk Legner

Další firmy v oboru

JS-kovolak s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, kovoobrábění a práškové lakování. Zhotovujeme kovová sekční garážová vrata, prodejní a informační stojany, světelnou reklamu a reklamní totemy, vjezdové brány a vrata, schody a zábradlí, regály a další výrobky z kovu. Sídlíme v Černých Voděradech ve středních Čechách jihovýchodně od Prahy. Ozvěte se nám!

Milan Brabec

Specializujeme se na zámečnické práce, vodu, topení a plyn. Svou činnost neustále rozšiřujeme, abychom uspokojili četné požadavky našich klientů. Obrátit se na nás můžete také pro práškové lakování či pro protipožární systémy Minimax. Vyjdeme Vám vstříc a můžeme Vám garantovat kvalitu odvedené práce, věříme, že budete spokojeni, jako je množství našich stávajících zákazníků.

SAVEA spol. s r.o.

Jsme výrobce kovových a laminátových dílů pro značkové výrobce. Na zakázku vyrábíme sklolaminátové díly, svařované, montované konstrukce, nástavby, vnitřní a vnější obložení, kompletní karosérie, střechy, ovládací pulty pro tramvaje, vlaky, autobusy, užitková vozidla, rámy a kryty strojů, technologických zařízení a motorů. Svařujeme konstrukce větších celků, rozměrných regálů, palety, kontejnery.