• Detail firmy

JSJ ŠESTÁK INTERIÉRY

Adresa

Skorkov 41
294 74 Předměřice nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16542932
DIČ:  CZ6408201910
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Parkety

Exotické dřeviny, listnaté dřeviny domácí i zahraniční výroby. Záruční a pozáruční servis. (velkoobchod, maloobchod, rozvoz, pokládka) Další služby: doplňky, laky, tmely, lepidla, lišty, potřeby pro truhláře ...

Další firmy v oboru

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.

KH Průmyslové podlahy s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Provádíme pokládku průmyslových podlah od kontrolních zkoušek podloží přes statické výpočty podlah a návrhy skladeb povrchových vrstev. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace.

DŘEVOINTEXT s.r.o.

Naše obchodní firma DŘEVOINTEXT nabízí zákazníkům nestárnoucí, 100% bezúdržbové a stálobarevné palubky pro venkovní použití, tzv. Alubky z materiálu který nazýváme - Aludřevo. Jedná se palubky vyrobené z hliníku, které mají speciální povrchovou úpravu. Perfektně imitují dřevěné materiály různých dřevin z celého světa.