• Detail firmy

PROCKERT & HYNEK a.s.

Adresa

Palackého 782
252 63 Roztoky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25600559
DIČ:  CZ25600559
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  60

Výrobky, činnosti

Zemní práce
Další firmy v oboru

David Mrázek

Nabídka nákladní autodopravy, zemních prací či odvozu odpadních vod. Zajištění kontejnerové dopravy. Kromě autodopravy a veškerých zemních prací se zabýváme i doplňkovými službami - pneuservis a drobné opravy na automobilech, zemědělská prvovýroba a služby pro zemědělce, vyklízení bytů a sklepů. Kontaktujte nás, služby přizpůsobíme Vám a uděláme vše, co je v našich silách.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Jiří KIML

Specializujeme se na zemní a stavební práce různého druhu v Berouně a okolí. Naše hlavní činnosti jsou realizace hrubých staveb, fasád, zateplovacích systémů, obkladů a dlažeb, koupelen na klíč, sádrokartonů, opěrných zdí, základových desek, staveb a rekonstrukcí rodinných domů, terénních prací, sanací staveb a zimních údržeb chodníků a cest. Těšíme se na vás.