• Detail firmy

TOPA

Základní popis

truhlárna

Adresa

J. Tůmy 58
507 91 Stará Paka

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65695046
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dřevěné hračky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 798 301
Mobil: +420 604 244 656
Fax: +420 493 798 301
E-mail: petr.zalsky@seznam.cz
WWW: www.topatoys.cz
WWW: www.topa-toys.cz

Kontaktní osoba

Petr Žalský

Petr Žalský - Obchodní ředitel

Telefon: 733 661 108
E-mail: petr.zalsky@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Petr

Věnujeme se stavebnímu truhlářství. Poradíme si se zhotovením jakékoliv dřevostavby na Vaši zahradu - od pergoly, altánu či přístřešku, až po prolézačku nebo houpačku pro děti. Kromě truhlářských prací provádíme také drobné stavební práce a různé práce na zahradě. Postavíme Vám betonový plot, gabionovou zeď, položíme zámkovou dlažbu, založíme jezírko a zajistíme i péči o trávník. Jsme tu pro Vás!

Lubomír Luňák - Truhlářství

Specializujeme se na zakázkové truhlářství z masivního dřeva dle Vašich přání a požadavků. Vyrábíme vrata, vchodové a interiérové dveře, obložky, obložkové zárubně, schody, zábradlí, atypická a špaletová okna, nášlapy. Máme bohaté zkušenosti a kvalifikované pracovníky, společně s individuálním přístupem ke každé zakázce patříme ke kvalitní firmě na trhu. Neváhejte se na nás obrátit.

DAVELO spol. s r. o.

Firma se věnuje truhlářským činnostem a kovovýrobě a nabízí rozsáhlé služby, které jsou s těmito činnostmi spojené. Ať už chcete jen nová okna, nebo třeba rovnou celý interiér, s touto společností se svěřujete do rukou skutečných odborníků. Můžete navíc využít zcela kompletních služeb a vyhnete se tak nutnosti shánět na jedinou práci více firem. Firma zajistí elektroinstalační, zednické aj. práce.