• Detail firmy

TOPA

Základní popis

truhlárna

Adresa

J. Tůmy 58
507 91 Stará Paka

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65695046
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dřevěné hračky
Další firmy v oboru

Tomáš Lorenc

Naše truhlářská dílna, kterou provozujeme v Terezíně, je zaměřena především na výrobu dřevěných oken, dveří a schodišť i menších dřevostaveb, jako jsou zahradní domky, pergoly, altány, garážová stání apod. Dále vyrábíme bytový nábytek. Pracujeme jak se dřevem, tak i s laminem. S truhlářskou výrobou máme bohaté zkušenosti, v tomto oboru působíme již od roku 1992. Kontaktujte nás, těšíme se na vás!

DŘEVOINTEXT s.r.o.

Naše obchodní firma DŘEVOINTEXT nabízí zákazníkům nestárnoucí, 100% bezúdržbové a stálobarevné palubky pro venkovní použití, tzv. Alubky z materiálu který nazýváme - Aludřevo. Jedná se palubky vyrobené z hliníku, které mají speciální povrchovou úpravu. Perfektně imitují dřevěné materiály různých dřevin z celého světa.

Milan Zajac - stolařství

Věnujeme se stolařské výrobě. Naše stolařství je malou rodinnou firmou s téměř 30-ti letou tradicí. Za celou dobu působení jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kteří si u nás nechali vyrobit ať již dřevěné kazetové stropy, obklady stěn, schodiště či jiný originální interiérový prvek ze dřeva. Ukázky realizovaných zakázek jsou Vám k dispozici na našich webových stránkách. Inspirujte se.