• Detail firmy

HARTMAN-KRIECHBAUM, s. r. o.

Základní popis

Nabízíme zahradní nábytek vysoké kvality nejen do exteriéru

Adresa

Polívkova 578/20
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60706988
DIČ:  005-60706988
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  6
Roční obrat:  40000000

Výrobky, činnosti

Nábytek pro restaurace
Další firmy v oboru

FIALA - Praha s.r.o.

Ve společnosti FIALA vyrábíme profesionální pomůcky a potravinářské výrobky pro cukráře, pekaře a kuchaře. Nabízíme kompletní sortiment od cukrářských barev, esencí a krémů až po silikonové pečící formy. Pyšníme se nejširším sortimentem tohoto speciálního druhu zboží v ČR. Přesvědčte se sami na našem webu.

Jiří Vlastník

Jsme firma zabývající se výrobou kuchyňských linek na míru. Dále zařizujeme bytové a komerční interiéry na zakázku podle Vašich představ. Na zakázku také vyrábíme kusový nábytek. Zajišťujeme výrobu nábytku do kaváren a restaurací. U nás naleznete nábytek vyrobený z různých druhů dřeva, který je vždy kvalitně a precizně zpracován. Máme dlouholetou tradici a řadu spokojených zákazníků.

Ing. Milan Burget

Dodáváme kvalitní luxusní ratanový a bambusový nábytek světoznámých výrobců a nábytek z umělého ratanu světového výrobce číslo jedna Skyline Design. Naše kompletní nabídka je na našich stránkách. Také nabízíme drtiče kuchyňského odpadu Značky WAVE a FRIGIDAIRE, které patří k nejkvalitnějším v současné světové nabídce. Naše zboží mít nemusíte, ale když je máte, jste nadšeni.