• Detail firmy

AKIT s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb při vybavování interiérů. Výroba a dodávky nábytku.

Adresa

U Libeňského pivovaru 63/2
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45803293
DIČ:  CZ45803293
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  19
Roční obrat:  62000000

Výrobky, činnosti

Stoly, nohy, židle
Další firmy v oboru

DIOMONTA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti stavebnictví. Věnujeme se výstavbě a rekonstrukcím rodinných domů, průmyslových objektů a bytů. Realizujeme a rekonstruujeme mosty, opravujeme silnice a revidujeme inženýrské sítě. Zajišťujeme stavební inženýring, technický dozor investora a funkci koordinátora BOZP na stavbě. Vaši stavbu zajistíme od stavebního povolení až po kolaudaci. Kontaktujte nás!

STAPRO Bohemia s.r.o.

Jsme projekční ateliér a stavební firma. Provádíme veškeré projekční a stavební práce dle požadavků našich klientů. Za všechny činnosti naší firmy můžeme zmínit například provádění stavebních prací, domků na klíč, střech, zateplování a sádrokartonů. Zajišťujeme montáž oken a dveří plastových i dřevěných. Kontaktujte nás s Vaším požadavkem a my na něm ihned začneme pracovat.

TRUHLÁŘSTVÍ JUREK, s.r.o.

Naše truhlářská firma nabízí kvalitní výrobu nábytku, jako jsou vestavěné skříně, kuchyňské linky, nábytek do dětských pokojů, kanceláří a ložnic, dále předsíně, obývací stěny, šatny, komody, knihovny, regály, police, postele, skříňky, vybavení obchodů, zahradní pergoly, stání pro auta a další dle Vašich přání. Vyrábíme z lamina i masivu.