• Detail firmy

MOBILIA INTERIÉR s.r.o.

Adresa

Holická 1097/31N
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25365207
DIČ:  CZ25365207
Rok založení:  1997
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Čalouněný nábytek
Další firmy v oboru

MPM GROUP PROJEKT CZ s.r.o.

Věnujeme se kompletní stavební činnosti. Realizujeme stavební zakázky malého i většího rozsahu, od výstavby rodinných a bytových domů, až po průmyslové či administrativní budovy či rekonstrukce objektů. Stavíme rovněž monolitické železobetonové konstrukce. Provádíme demolice, zemní a výkopové práce, vnitřní i venkovní omítky, zateplování kontaktním zateplovacím systémem a mnoho dalšího.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobu strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.