• Detail firmy

GastroPress s.r.o. - SOMMELIER / Revue pro Hotel a Restaurant

Základní popis

Vydavatelství. Provozujeme vydavatelství gastronomických časopisů.

Adresa

Hrusice 177
251 66 Hrusice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26418606
DIČ:  CZ26418606

Výrobky, činnosti

Reklamní činnost
Další firmy v oboru

CITY-MB, s.r.o.

Specializujeme se na reklamní a marketingové služby ve vysoké kvalitě a za výhodné ceny. Specializujeme se na polepy automobilů, korporátní identitu, logotypy, plachty, bannery, reklamní cedule, roll-upy, reklamní předměty, razítka, termoizolační fólie na auta a budovy, firemní štítky a výlohy, reklamní textil a tašky, samolepy, tvarový ořez a další. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme komplexní předtiskovou přípravu a tiskové služby (vč. velkoplošného a malonákladového tisku). Ve vlastním fotoateliéru zhotovujeme produktové fotografie všeho druhu, portrétní i velkoplošné. Menší formáty fotografií tiskneme na minilabu Noritsu. Vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Pro zákazníky z portálu ABC nabízíme slevu ve výši 35% z cen v e-shopu. (Viz nabídky.)