• Detail firmy

FURNITURE s.r.o.

Základní popis

Prodej nábytku do kanceláří, restaurací a bytů.

Adresa

Táborská 215(Chotoviny)
390 01 Čelkovice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62502603

Výrobky, činnosti

Velkoobchod - maloobchod s nábytkem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 252 178
Fax: +420 381 256 237
E-mail: furmiture@vazda.cz
WWW: www.vazda.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Vladimír Vazda - Ředitel

Mobil: 736 754 400
Další firmy v oboru

Truhlářství Benda

Nabízíme veškeré řemeslné stavební i zakázkové truhlářské práce od staveb pergol i dalších stavebních prvků až po kompletní nábytek. Na zakázku pro Vás vytvoříme jakýkoliv kusový nábytek dle Vašich přání. Specializujeme se zejména na kuchyňské linky, vestavěné skříně, komody, dětský nábytek, kancelářský nábytek, postele z masivu, pergoly, zábradlí, schody, vrata, brány a množství dalších.

Lubomír Luňák - Truhlářství

Specializujeme se na zakázkové truhlářství z masivního dřeva dle Vašich přání a požadavků. Vyrábíme vrata, vchodové a interiérové dveře, obložky, obložkové zárubně, schody, zábradlí, atypická a špaletová okna, nášlapy. Máme bohaté zkušenosti a kvalifikované pracovníky, společně s individuálním přístupem ke každé zakázce patříme ke kvalitní firmě na trhu. Neváhejte se na nás obrátit.

Josef Mertlík - Truhlářství

Provádíme truhlářské práce na zakázku. Zaměřujeme se zejména na výrobu kuchyní, skříní, polic a komod. Vyrábíme kancelářský nábytek a nábytek pro hotely, penziony, školy či školky. Zabýváme se také čalounictvím. V rámci čalounických prací renovujeme starožitný nábytek. Se všemi uvedenými činnostmi máme bohaté zkušenosti. Dokážeme vyhovět širokému spektru zákazníků. Staňte se i vy jedním z nich.