• Detail firmy

Mgr. Petr Eschler - ESCHLER

Adresa

Dolany
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12678147
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Návrhové ateliéry
Další firmy v oboru

Daniel Coufal

Specializujeme se na kamerové a zabezpečovací systémy. Prodáváme venkovní i vnitřní kamery, alarmy a docházkové systémy, nabízíme dodávku a instalaci datových a optických sítí, IP videotelefonů a elektrorozvodů. Poskytujeme servis a instalaci produktů od firmy Jablotron, jsme výhradním dovozcem docházkových systémů Fingero. Nabídky zboží a služeb, stejně jako výslednou cenu tvoříme individuálně.

VYNK design s.r.o.

Specializujeme se na výrobu dřevěných noh pod čalouněný a jiný nábytek. Pro výrobu používáme kvalitní dřevo (dub, buk, smrk, borovice a ořech). Naše výrobky dodáváme s povrchovou úpravou lakování, olejování nebo moření, vždy podle přání zákazníka. Garantujeme tu nejlepší kvalitu, dodržení termínů, individuální přístup a konzultace ke každé zakázce. Těšíme se na spolupráci!

Agentura LIONA s.r.o.

Snažíme se zajistit co nejúčinnější reklamu svým klientům a poskytnout kompletní služby v této oblasti, abyste se k nám vždy rádi vraceli, jako množství našich spokojených klientů. Obraťte se na nás pro kompletní reklamní služby, jedná se zejména o reklamní textil, reklamní výrobu, reklamní dárkové a upomínkové předměty, tvorbu internetových stránek a podobně. Těšíme se na spolupráci s Vámi.